Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewody zapłonowe janmor!


Gość BEDZIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem na forum o tych przewodach wypadły nieźle. Mam primere 2,0l 16V P10 z 96r z silnikiem 116kM kłopoty mam z niskimi obrotami na LPG i pewnie jest to związane z kablami które dają ostre przebicia. Mam problem bo nie wiem które to dokładnie są przewody z firmy Janmor. Może ktoś posiada ten silnik co ja i ma takie przewody to by mi podał nr katalogowy!

Lub jakiś namiar na sklep w Warszawie gdzie moge je dostać za dobre pieniądze! W norauto chcą aż 140zl tylko gosć nie był pewny które to będą kable!

Jak ktoś może mi pomóc bede wdzięczny!

Kożystałem już z opcji szukaj!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... ja tez musze wymienic przewody, bo po ciemku przy otwartej masce widac jak iskry charcuja po nich... ale jedni pisza ze janmor dobry... inni ze nie... to jakie sa przez wszystkich uznawane za dobre? najlepsze pewnie bylyby te z napisem NISSAN :P Napiszcie jakie przewody sa dobre (fajnie by bylo jakby byly niebieskie 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AUTOMAT_82

Ja bym radził założyć kable Bosch lub pewnej marki której teraz nie pamiętam, ktora rownież jest uznawana za orginalna do Nissana. Koncern zaleca właśnie te dwie marki, jeśli masz teraz orginalne to odczytaj z nich nazwe - troche smieszna na pierwsze wrazenie. Lepiej troche dolozyc ale miec pewny produkt. Reszta jest zachwalana rowniez ale moim zdaniem to lekka propaganda firm ktore je robia. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum o tych przewodach wypadły nieźle. Mam primere 2,0l 16V P10 z 96r z silnikiem 116kM kłopoty mam z niskimi obrotami na LPG i pewnie jest to związane z kablami które dają ostre przebicia. Mam problem bo nie wiem które to dokładnie są przewody z firmy Janmor. Może ktoś posiada ten silnik co ja i ma takie przewody to by mi podał nr katalogowy!

Lub jakiś namiar na sklep w Warszawie gdzie moge je dostać za dobre pieniądze! W norauto chcą aż 140zl tylko gosć nie był pewny które to będą kable!

Jak ktoś może mi pomóc bede wdzięczny!

Kożystałem już z opcji szukaj!:(

ja mam takie http://motocom.pl/nissan/primera_wagon_200...0,0,,0,,78.html i jest oki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...