Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampka kontroli silnika


Gość Cichy-68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Od niedawna jetem posiadaczem Primery P11 i zastanawiam się czy owa lampka nie powinna się zapalać po przekręceniu kluczyka i zgasnąć po odpaleniu.

U mnie nie pali się nigdy, więc może jest przypalona, a może tak ma być.

Nie mogę znaleść tej informacjii w książce ani na forum, więc proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie pali się nigdy

Witam.

Bo może jej tam nie ma. Została wyjęta, gdyż się cały czas świeciła. W końcu jest to jedna z najrzadziej 'używanych' żarówek, więc mało prawdopodobne, by się przepaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrałem się wczoraj wieczorkiem do tej żarówki i wymieniłem ją. Przyznam, że kamień spadł mi z serca, jak okazało się, że gaśnie po odpaleniu.

Przy okazji serdeczne podziękowania dla autora instrukcji wymiany żarówek pulpitu (przyklejonej w dziale „Zrób to sam”). Gdybym nie wiedział gzie znajdują się zatrzaski, pewnie by się wyłamały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co miałem ten sam problem z kontrolką silnika w P11.144 1.8. Dzisiaj (tydzień po zakupie samochodu ) zorientowałem się, że ta kontrolka nie świeci. Trzy godziny w garażu, żeby dostać się do zegarów i wszystko jasne- żarówka była wstrząśnięta. Strasznie dużo roboty żeby licznik wyłuskać ale i tak musiałem to zrobić. Jak ktoś będzie chciał wyciągać zegary to polecam się na przyszłość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...