Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NKK, Dunkin, Aisin, sachs - które sprzęgło polecacie


Gość AS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że temat sprzęgła się już przewijał ale brak mi było opini na temat konkretnych marek.

 

Obecnie jestem na etapie szukania, przewertowałem oferty wielu sklepów i gadałem z wieloma sprzedawcami ale chciałbym jeszcze zweryfikować te opinie bezpośrednio u zainteresowanych.

 

Które sprzęgło z waszego doświadczenia ma najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

Ja mogę powiedzieć że puki co skłaniam się ku NKK ale głównie ze względu na cenę i fakt że to podobno japońskie no i znalazłem komplet za 440 złotych. Brak mi jednak bezpośredniego doświadczenia z tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że temat sprzęgła się już przewijał ale brak mi było opini na temat konkretnych marek.

 

Obecnie jestem na etapie szukania, przewertowałem oferty wielu sklepów i gadałem z wieloma sprzedawcami ale chciałbym jeszcze zweryfikować te opinie bezpośrednio u zainteresowanych.

 

Które sprzęgło z waszego doświadczenia ma najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

Ja mogę powiedzieć że puki co skłaniam się ku NKK ale głównie ze względu na cenę i fakt że to podobno japońskie no i znalazłem komplet za 440 złotych. Brak mi jednak bezpośredniego doświadczenia z tą firmą.

Napisz do jakiego auta - będzie łatwiej.

 

Mam AISIN - niby tanie ale albo montaż był do bani, albo sprzęgło cieńkie - nie jestem zadowolony.

Na allegro możesz valeo wyjąć do primery za 300 zł co IMHO jest dobrą ceną.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUK też nie jest najgorszy. W marcu założyłem sprzęgło tej firmy i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówka 27

Witam! Ja również założyłem do swojej almerki sprzęgło AISIN 3 lata temu, przejechałem około 72tyś. km i chyba się już kończy bo zaczyna brać na samej górze. Z tego co się orientuję to AISIN jest już robiony w Europir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja również założyłem do swojej almerki sprzęgło AISIN 3 lata temu, przejechałem około 72tyś. km i chyba się już kończy bo zaczyna brać na samej górze. Z tego co się orientuję to AISIN jest już robiony w Europir

 

72tys. to według mnie mały przebieg na sprzęgle

Ja zrobiłem 175tys. primerą do wymiany a na sunnym miałem ponad 200tys i było dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA słyszałem że Aisin to Chiński wyrób ale możliwe że mechanik który to mówił sam jest z Państwa środka. :)

Trudno się teraz w tym połapać. Firmy rejestrowane gdzieśtam produkują zupełnie gdzie indziej nie koniecznie trzymając oryginalną jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...