Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dokładka zderzaka 100 NX


Gość mik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne to zdjęcie :roll: . W każdym razie nie jest to głupie. Ja osobiście będe zakładał ale dokładkę oryginalną od GTi. Najbardziej mi się ona podoba i jest wykonana, bo to z allegro to...laminat rulez :? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zdjęcie dokładki jak i niby brewek wygląda jak by była zrobiona w Paint'cie a nie jest to zdjęcie na żywo, więc nie obrazuje Ci towaru jaki masz kupić. Może koleś sprzedaje dokładke od innego auta i sam masz ją sobie przerobić pod nyske. Po drugie jak to koledzy wyżej napisali jest to towar z laminatu a co za tym idzie będzie go bardzo łatwo uszkodzić, bo laminat nie jest plastyczny leczsztywny i bardzo kruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, faktycznie te brewki oraz nakładka wygladają jak z Painta. Dałem zapytanie do tego sprzedającago po jakieś real foty ale nie ma odzewu wiec to pewnie jakaś kolejna wydymka dla posiadaczy aut...

 

Czy macie może jakiś pomysł na inną dokładkę tego typu? Moze po małym docięciu bedzie pasować z jakiś innych aut? Czy ktoś z Was coś takiego próbował dorabiać?

 

Gdzie takie coś kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpowednich przerubkach pasuje zderzak przedni i tylny od Hondy CRX Del Sol i jak poszukasz to był temat dość obszerny o optycznym tuningu NXa i tam zamieszczałem zdjęcia jak to się prezentuje na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jest to w tym dziale odnośnie NXów, SXów i ZXów.Mnie nie chce się szukać a nie masz zbyt wielu stron do przeglądania i przy okazji może zaciekawią Cie jakieś inne tematy i nie bedzie potrzeby zakładania nowego np. tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...