Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana tarcz zegarów w MIKRZE


Gość Kruszyna1988

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kruszyna1988

Witam jestem posiadaczem Nissan Micry od pół roku. Teraz zaczynam tuning tego cacka. Chciałbym zmienic tarcze zegarów na białe (mam na budziku 180km wskaźnik paliwa i temp. wody) wszystko poszło gładko wyciągnięcie zegaru zmiana żarówek na diody tylko nie wiem jak ściągnąć wskazówki. Boje sie je pociągnąć na żywioł bo może sie coś urwać. A kupić nowe to impreza pewnie za 200-300zł. Jakis musi być sposób na zmiane tych tarcz. Jeszcze myślałem aby naciąć tarcze tak aby wsunąć ją pod wskazówke, czy jest to chociasz obdrobine mądre ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna1988, Tylko nie wyciągaj wskazówki bo to tragedia wtedy, słyszałem ze nie wolno pod żadnym porozrem wyciągać wskazówki zegarów. Przetnij w miejscu pewnym tarcze do połowy i wsyniesz sobie ją bez ruszania wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zdejmowałem wskazówki i zakładałem je na nowo na odpalonym aucie. Przed zdjęciem zapamiętywałem dokładne miejsce położenia wskazówki od paliwa i temeratury a z licznikiem to wrzucałem 2gi bieg i toczyłem się na puszczonym sprzęgle bez gazu i zapamiętywałem dokładne wskazanie licznika. Po założeniu nowych tarcz odpalałem auto i zakładałem wskazówki na odpowiednich wskazaniach i nie mi nie przekłamywało. Tak dla ciekawości np. w oplu corsie i tigrze, bo to to samo wskazówki można zdjąć bez problemu a założyć można je tylko w jednym położeniu czyli źle się nie da. Miłej pracy i satysfakcjonujących efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...