Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Serena wielki problem z naprawą


Gość szczypior22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczypior22

Witam nabyłem serenę 2,0 w benzynie z gazem niestety moja radość trwała tylko chwilę .Najpierw zaczeły pękać gumowe przewody układu chłodzenia w Nissanie stwierdzili że samochód jest nietypowy plsiada gaz i oni robić go niebędą .Wreszcie znalazłem warsztat gdzie podieli się naprawy ,na przewody czekałem miesiąc .Po tym czasie szczęśliwy odebrałem auto .Niestety jeżdziłem nim tylko dwa dni Przestał pracować najpierw na jednym potem na drugim cylindrze ,znowu warsztat tym razem inny bo poprzedni nie podioł się naprawy .Decyzja zapadła planowanie głowicy wymiana uszczelkiitd, Naprawa ciągneła się trzy tygodnie .Odebrałem swoje cudo przejeczałem do domu silnik kaput .Fachowcy orzekają wymiana głowicy ,Nabywam na allegro z primery Napewno pasuje a jednak guzik w mojej nadwałkami idzie rurka do rozprowadzania oleju tu jej niema .Jestem bliski załamania nerwowego .Czy jest w Warszawie warsztat ktury naprawi najdroższą Serenę świata.

Czekam na jakąkolwiek sugestję lub pomoc.

Zrozpaczonyszczypior22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczypior22, szczerze ci współczuje ale musiałes kupić tą serene zajechaną w pień,ja moja poprzednią miałem wykulane 270tyś i wszystko było OK 8)

Swoja dro bardzo dziwne że głowice się różnią i w 2,0 i 1,6ciekawe dlaczego :roll:

z przewodami też niemiałem żadnych problemów ani w poprzedniej ani obecnej serenie

 

jaca2206,jeśli chodzi Ci o te cienkie przewody co idą na tył to podjedz do jakiegoś gazownika ,powinno to kosztować niewielkie pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Swoja dro bardzo dziwne że głowice się różnią i w 2,0 i 1,6ciekawe dlaczego
w sumie wiesz silniki sa ulozone calkiem inaczej... zaplonki itp... ;p w tym aucie wszytko jest inaczej ;X nie mowiac juz o napedzie na tyl w tym aucie :D takie sa wady i zalety aut o konstrukcji odbiegajacej od normalnosci;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież to był dobry niemiecki samochód prawie jak nówka :D ja chyba wiem co bym zrobił z takim gościem od którego kupiłeś te zwłoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku kmpletna naprawa silnika nie przekroczyła 2k co na taki silnik jest kwotą raczej dobrą,

a z naprawą nie było tak tragicznie, nie taki diabeł straszny jak go malują

 

pozdrawiam

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...