Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dwa pytanka.


Gość matiasek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Mam do was takie pytanko. Mianowicie, po wlaczeniu nadmuchu powietrze moim zdaniem bardzo slabo leci :roll: . Mialem kiedys Toyote Corolle z '89r

i w niej gdy wlaczylem nadmuch to czasami nie dalo sie wytrzymac. Czy Primery tak maja? Mam Primere P-11 2.0TD.

Oraz drugie pytanie.

Gdzie w mojej Primerce moge sie spdziewac jakis ognisk rdzy?

Z gory dzieki. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Mam do was takie pytanko. Mianowicie, po wlaczeniu nadmuchu powietrze moim zdaniem bardzo slabo leci :roll: . Mialem kiedys Toyote Corolle z '89r

i w niej gdy wlaczylem nadmuch to czasami nie dalo sie wytrzymac. Czy Primery tak maja? Mam Primere P-11 2.0TD..

 

Zapchany filtr przeciwpyłkowy. Wymontowac lub wymienić.

 

Gdzie w mojej Primerce moge sie spdziewac jakis ognisk rdzy?

 

Pas przedni pod chłodnicą. Nadkola kół przednich. Łaczenie od strony komory silnika - nadkola z przednią ścianą kabiny. Nieco ukryte przez wzmocnienie kolumn zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Podczas jazdy na 4 biegu z obrotami ok 1700-1800 i predkoscia 60 km/h jakos dziwnie szarpie samochodem. Co to moze byc? Czyzby zbyt wysoki bieg?

 

Co do tego biegu to sie pomylilem, ale juz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Podczas jazdy na 4 biegu z obrotami ok 1700-1800 i predkoscia 60 km/h jakos dziwnie szarpie samochodem. Co to moze byc? Czyzby zbyt niski bieg?

 

U mnie nic nie szarpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maddrajwer

Mogą być jeszcze dwie opcje: wyrobione krzyżaki w półosiach i kończące sięsprzęgło. O to drugie mnie nie pytaj bo nie znam się na sprzęgłach. Natomiast oznaką wyrobionych krzyżaków ( i wstępem do orwania półośki ) jest szarpanie autem przy przechodzeniu od chamowania biegami do przyspieszania. Przykład - dojeżdżasz do skrzyżowania chamując biegami ( u mnie było tak na 2'ce ) ,zmienia się światło więc dodajesz gazu i wtedy aczyna szarpać, po chwili ustaje i równomiernie przyspieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maddrajwer

To nie lekceważ tego bo zostaniesz tak jak ja na środku skrzyżowania z terkoczącą półośką. przy okazji przejżyj forum bo jest o nich trochę (mam na myśli tulejkę pochłaniającą drgania i osłabiającą ółoś)-warto się zainteresować zawczasau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...