Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jakie sa obiawy "wysluzonego rozrzadu"?????


Gość drozdek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoks

ale nie chcę cie martwić ale na 1000% nie masz ani febi ani 555 bo te firmy nie robia takich części, podejżewam że masz części z JC - dużo osób na tym jezdzi i nie nażeka -

To może chociaż wahacze i łączniki mi wsadził tych firm, bo to też robiłem przy okazji i amorki Kayaba :?

ważne, że ustały odgłosy i to mnie cieszy :-))) Jeśli JC to mam nadzieję, że wytrzyma ze 3 lata, bo gdzieś tyle mam zamiar śmigać Primką :)

 

putanie tylko czy to była wina łańcucha czy tylko napinacz wystarczyłoby wymienic

powiedział, że łańcuch był wyciągnięty i jedna łyżwa wyrobiona

 

p.s kolo dał ci chyba stare cześci?

mogło tak być ;) powiem więcej, mógł też wcale nie wymieniać tylko coś podregulował a mi powiedział, że wymienił ;) No ale przez 3 dni nie mogłem mu patrzeć na ręce co robi...

Po prostu - zaufałem gostkowi i jego doświadczeniu w robieniu Nissków

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Takie same objawy miałem, wymieniłem olej, zalałem bardzo dobrej firmy, i się wszystko uspokoiło....

Jakiej marki wlałes olej i jakiej klasy lepkości, był to syntetyk,półs. czy mineral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pelni sprawny i nie zuzyty rozrzad - mowa o lancuchach - 2 badz lancuszku jednym nie powinien rzegotac nawet przez 1 sek przy odpalaniu

jesli rzegorze przy odpalaniu oznacza ze lancuch juz sie wyciagnal i wyrobily slizgi w napinaczach albo ewentualnie napinacze nie napinaja ale sprawa watpliwa

pozatym jak rozrzad juz rzezi przy odpalaniu to w pewnym zakresie obrotow rzegocze obija sie o o glowice ewentualne o prowadnice albo zacznie rzegotac w niedalekim czasie oraz sama praca rozrzadu na wolnych obrotach rowniez jest inna

nie mam doswiadczenia w silnikach 2.0 ale 2 ga16 wymienialem rozrzad gorny i to przechodzilem

natomiast wymiana samego napinacza jesli jest wyrobiony to kwestia czasu paru tysuecy kilometrow, po wyjeciu lanucha i porwnaniu z oryginalem mialy ta sama dlugosc i odchly na boki byly rowniez zblizone

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=23487

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...