Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek


Gość wiechool

Rekomendowane odpowiedzi

...dzieki za pomoc przy biegach dmuchawy! Pytanie o centralny zamek - jest połączony z pilotem od alarmu a od jakiegos tygodnia otwiera mi tylko drzwi kierowcy gdzie szukac odpowiedzi bezpiecznik jakiś czy raczej cos więcej?

 

Panowie nie znalazlem odpowiedzi w starych postach - moze ktos pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręcic kluczykiem nie moge bo mam nieczynne zamki - byl wlamik, przełaczjąc wyłacznikiem wewnatrz słysze tylko stukanie przekaźnika? po prawej sronie pasażera na dole-sterownik centralnego? i nic sie nie dzieje nie zamyka nie otwiera. Zamknąc moge tylko drzwi kierowcy pilotem alarmu silicon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumie chodzi tylko silownik w drzwiach kierowcy. Tak? A probowałes przy zamknietych drzwiach wcisnac siedzac w środku ten dzyndzel ktory zamyka drzwi? Co sie dzieje? Na dotychczasowym opisie stawilbym na wylacznik ktory jest przy zamku w dzrwiach kierowcy (u mnie padl) ewentualnie wylacznik na tunelu trawilo. Sprobuj najpierw wsiac do auta zamknac drzwi i wcisnac ten dzyndzel i napiszy co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co zrobiles tak jak mowilem? Chodzi mi o ten dzyndzel w drzwiach sluzacy do zamykania zamka. Jezeli nie bedzie on uruchamial pozostalych silownikow, to proponuje zrobic tak: wymontuj ten wylacznik na tunelu (podwaz nozem i wyciagnij, rozlacz kostke) w ten sposob wyeliminujesz go z ukladu i sprawdzisz czy wyjecie pomoglo. Jesli dalej bedzie chodzic tylko jeden silownik to masz uszkodzony wylacznik w zamku (oryginalnym) w drzwiach kierowcy lub uszkodzone kable. Bo sterownik jest ok skoro pilotem zamykasz jeden zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...