Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] ile nagrzewaja sie wasze


Gość Bruneros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam problemu ze swoja P10.Rozgrzewa sie szybciutko,gdzies tak po 5 minutach jazdy jest rozgrzana maksymalnie.A jezeli chodzi o spalanie to tez nie jest najgorzej plus minus 7litrow :shock: latem,moze mniej.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na moje niedogrzanie. Wskazówka od temperatury po przejechaniu 30 czy 80 km podnosi się tylko nad pierwszą białą kreskę albo na niej stoi.

A jak z grzaniem w kabinie ?? Dobrze grzeje ?? W W10 moich rodzicow, zazwyczaj po rozgrzaniu samochodu wskaznik jest na polowie. Po wylaczeniu i ponownym uruchomieniu skazowka idzie tylko do pierwszej kreski. Czasami pomaga lekkie pukniecie w zegary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekmarecki

Obok pompy wodnej(odpowiadam sobie sam) doszedłem metodą prób i błędów :].

Założyłem dzisiaj nowy i mam nadzieję, że będzie ok. Temperatura otwierania nowego termostatu jest 76,5 stopni C taka jak opisuja w książce. Na starym miałem wybity numer ( 82- ) ni to stopni ni to co ??!! Tak się zastanawiam czy teraz , jeżeli to była temperatura, nie będzie mi się wolniej nagrzewał ??!! No ale się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

w mojej primerce p10 92r 2.0 D po 5 km jazdy zima wskazowka temperatury wskazuje polowe skali i tak trzyma latem nagrzewa sie jeszcze szybciej a wskaznik stoi jak wryty na srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie z rozgrzaniem silnika to porażka maxymalna, mam do roboty jakieś 2,5-3 kilometry i na tym odcinku przy temp. około zera stopni rozgrzewa mi się między 1/4 a 1/3 wskaźnika :x , gdzie u mojego brata we francuskim padle czyli renaulcie thalii na tym odcinku ma pięknie zagrzany do temperatury wyjściowej, czyli w połowie skali :(

 

EDIT: ostatnio nawet se zamontowałem plexi na powierzchni około 1/3 chłodnicy i już jest nieco lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bardzo szybko się nagrzewa... po ok. 1km mam już 1/3 skali a potem to moment jak jest połowa

 

mam tylko jeden problem - wskazówka "biega" mi po skali (dochodzi do 3/4 potem opada na 1/2 zachwile zjeżdża do 1/4) - obstawiam na termostat, a wy?

ile moze kosztować termostat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba.boss

moja Primerka nagrzewa sie na polowie skali po przejechaniu ok.4 km (zima tep. ok 0 C) ale to tez wszystko zalezy od temperatury powietrza przy -20 C napewno bedzie owiele dluzej sie nagrzewal ;)

 

pzd Sebastian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...