Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Grill w mojej W10


Gość MacKo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda o wiele lepiej :)

 

Ja w moim słoneczku mam taką plastikową kratkę w "romby". W kolorze "brudno"-czarnym.

Zmatowiłem dziadostwo i pomalowałem ładnie lakierem. Zupełnie inaczej się to prezentuje.

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chciałem się i ja pochwalić moim wykonaniem inspirowanym na pomyśle MacKo,

dsci0012du5.th.jpg

dsci0011go9.th.jpg

oczywiście jeszcze dokonam poprawki ponieważ w dolnej części atrapy widać dużo srebnego w tym miejscu zakeleję jeszcze klejem i będzie to lepiej wyglądać. Ale to nie koniec modów z przodu jeszcze wstawię w ten sposób kratkę pod tablicą rejestracyjną i założę jeszcze halogeny(zewnętrzne) już jadą do mnie :) Jak dokonam wszystkiego to wrzucę fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Pablo_, koiecznie popraw siatkę.. to coś srebrne kiepsko wygląda...
zrobię to jak będę miał założone jeszcze pod ramką
a to szare na zderzaku potraktuj pastą lekkościerną... będzie super czarne...
tylko że zderzak był ze srebnego auta i ta listwa była szara lakiernik pomalował czyś (nie wiem czym) i teraz to zeszło :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wow... dla mnie bardzo ładne :) gratuluje pomysłu i wykonania...

 

a tak na marginesie skąd te chromowane ramki wokół siatki ? Były seryjnie ? U mnie tego nie ma mam tylko sam lakier a jedyny chrom to ten szczebelek :/ a sądze że bez tej chromowanej obwódki grilla by tak fajnie nie wglądało. Więc pytanie kupiłeś gdzieś te ramki czy miałeś je w serii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką taśmę można kupić na allegro różne szerokości,siatka też jest na allegro (nie lubię latać po sklepach :one: )a reszta to co kto ma ja użyłem do tego plastikowego korytka na przewody elektryczne,są różne szerokości wystarczy naciąć w odpowiednich miejscach piłką i uformować na łukach dla sztywności do środka włożyłem uformowany tak samo drut 3mm i wszystko wypełniłem poxiliną a potem szpachla uniwersalna i modelowanie,podkład,baza,lakier i gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...