Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż przycisków od klimy i obiegu zamkniętego.


Gość Stranger

Rekomendowane odpowiedzi

Podjąłem właśnie akcję wymiany wszystkich popalonych żaróweczek w desce rozdzielczej. Chcę wymienić również te od przycisku włączania klimy i obiegu zamkniętego. Stąd dwa pytania:

1. Czy te przyciski da się wymontować bez demontażu całego bloku z pokrętłami nawiewów, czy niestety mnie to nie ominie?

2. Czy żaróweczki w nich są identyczne z tymi od włącznka świateł awaryjnych i podgrzewania tylnej szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jakie sa zaroweczki ale wlaczniki obiegu oraz klimy sa na klin !

tak cxzy inzcej muszisz sciagnac pierwszy panel plastykowy, a potem pociagnac albo jak kto woli wypchac od srodka :-) i po bolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jakie sa zaroweczki ale wlaczniki obiegu oraz klimy sa na klin !

tak cxzy inzcej muszisz sciagnac pierwszy panel plastykowy, a potem pociagnac albo jak kto woli wypchac od srodka :-) i po bolu

Mówiąc pierwszy panel masz na myśli ten cały element z kratkami nawiewów i przyciskami od awaryjnych ten co na poniższym zdjęciu:

2.jpg

 

czy masz na mysli ten element z pokrętłami nawiewów, który pozostaje po zdjęciu rzeczonej osłony?

 

Mam rozumieć, że te włączniki nie są zatrzaskiwane w jakiś sposób tylko są wciśnięte bez zatrzasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o ten wlasnie panel z wlacznikami, radyjkiem.

dokladnie nie pamietam ale jak wkladalem wlacznik klimy to pociagnolem zaslepke i wyszlo a jak wkladalem wlacznik to tylko kliknelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o ten wlasnie panel z wlacznikami, radyjkiem.

dokladnie nie pamietam ale jak wkladalem wlacznik klimy to pociagnolem zaslepke i wyszlo a jak wkladalem wlacznik to tylko kliknelo

Czyli przycisku nie wymontowywałeś, tylko wyciągałeś zaślepkę, a wkładałeś nowy przycisk? Zaślepka faktycznie mogła być na wcisk... Przycisk raczej jest zatrzaśnięty... No nic, pokombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciski od obiegu wewnetrznego i klimy sa na takie zatrzaski, musisz je wycisnac, pociagnac do siebie i wyjda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciski od obiegu wewnetrznego i klimy sa na takie zatrzaski, musisz je wycisnac, pociagnac do siebie i wyjda :D

Jak mi tylko sprecyzujesz "wycisnąć" to będę wdzięczny jak nie wiem co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wyciagnac znaczy sie, tak napisze :D od srodka je trzeba wypychac :D chyba teraz zrozumialej napisalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...