Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak usunąć smród po rozlanej śmietanie.


Gość waldi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam śmierdzący problem. Rozlała mi śmietana pod tylnim siedzeniem na podlodze. Bylo tego nie wiele. Niestety mam elegancje hodniczki i smietana dostała się na wykładzinę podlogi. Pralem to odkurzaczem do czyszczenia wykładzin, śmierdzi trochę mniej, ale smierdzi. Może powinienem to zdezynfekować aby zabić baktrie kwasu mlekowego.

Może ktoś wie coś na temat środków do dezynfekcji kokpitu i miejsca gdzie można je dośtać, a może jest jakiś inny sposób na ten smród?

Czekam na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast bardzo dobrze wyczyściłem swoją tapiserkę z wszelkich plam oraz odświeżyłem ją (po poprzednim niemieckim właścicielu - brudasie) Vanishem do tapiserek przy użyciu odkurzacza piorącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys wylało mi sie mleko w bagazniku. Podjechalem na myjnie i tam chlopaki dokladnie mi wyczyscili przy uzyciu odkurzacza pioracego i jakis srodkow, to miejsce i nie bylo nic czuc. Niestety nie chcieli sie pochwalic jakich chemikali uzywali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach dostepny jest Vanish do dywanów, tapicerek itp. w spryskiwazu. Tworzy się piana, ktora zostawiasz na 5 min i nastepnie jej nadmiar scierasz delikatnie szmatka, nie pozostaja żadne slady i przykry zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi$ pochwaliłbyś się chociaż, która to była myjnia ;).

PS. Od dziś mleko, jogurt, kefir i śmietana (oraz podobne) jeżdżą TRAMWAJEM (lub autobusem...), tak na wszelki wypadek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi$ pochwaliłbyś się chociaż, która to była myjnia ;).

 

hehe

Kolega waldi nie pochwalił się z jakiego miasta jest wiec myślałem że to i tak bez różnicy...

Osobiście byłem na ul.Borowskiej zaraz za "Samochodówką" jadac od centrum (oczywiscie we Wrocławiu). Nie wiem czy ta myjnia jeszcze istnieje bo zmieniłem prace i tamte okolice to teraz tereny żadko uczęszczane przeze mnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...