Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wkurzający kurz w bagażniku


Gość maacieq

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie od jakiegoś czasu pojawia mi się dużo kurzu w bagażniku, zdejmuje prawą stronę tapicerki (sedan) patrzę a tu wlot powietrza ( po cholerę on jest) nie ma żadnej kraki ani siatki i można przez mały kwadratowy otwór dotknąć zdrzaka od wewnątrz 8) auto mam bezwypadkowe, po co ktoś to wyjmował? czy z lewej też jest taki idiotyczny wywietrznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie od jakiegoś czasu pojawia mi się dużo kurzu w bagażniku, zdejmuje prawą stronę tapicerki (sedan) patrzę a tu wlot powietrza ( po cholerę on jest) nie ma żadnej kraki ani siatki i można przez mały kwadratowy otwór dotknąć zdrzaka od wewnątrz 8) auto mam bezwypadkowe, po co ktoś to wyjmował? czy z lewej też jest taki idiotyczny wywietrznik?

 

jak bys go nie miał to by ci jechało z bagażnika jak kozie z d*py..... on ma za zadanie przwietrzać bagażnik po tym jak woda zacieknie lub jak cos wieziesz mokrego itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna być tam taka czarna kratka z gumowymi "skrzelami".Zamontowane jest to po to żeby przy zamykaniu dzrzwi lub bagażnika nie tworzyła się" poduszka powietrzna" wewnątrz kabiny - utrudniając zamknięcie.Kurz może się zbierać poprzez uszkodzenie gumowych klapek na kratce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt z lewej strony mam tą kratke, rzeczywiście w innych samohodach są takie skrzela ale tu jest taki biały filtr jakby z odrkurzacza co wypuszcza powietrze a nie wpuszcza (chyba :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...