Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Był mały "dzwon"


sigsauer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!

Moja szanowna małżonka parę dni temu rozbiła niefortunnie moją ukochaną P10. Tak pechowo, że w lewą stronę przyłożył facet Fiatem CC, że impetem prawą stroną wpadła jeszcze na latarnie......

Mam takie pytanko....czy jest ktoś może z Olsztyna, kto może poradzić gdzie można poszukać części do Nissanów......chodzi mi, czy może wiecie gdzie jest duży wybór. Ze wstępnych "oględzin" będę potrzebował napewno dwóch błotników przednich, zderzaka-spoilera przedniego z możłiwością wpuszczenia halogenów, lewego kierunku, listwy biegnącej pod lampami i "grillem" i pewnie kilku podzespołów zawieszenia......

 

Dzięki za wszelkie porady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aro_prezes

mam dużo części do P10, jeżeli bedziesz coś potrzebował wal na priva lub

tel 607675969

Z racji, że w gre wchodzi raczej tylko przesylka, moga Cie pewnie zainteresowac tylko mniejsze czesci.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo części używanych mają na szrotach : na ul. Dąbrowskiego , tel 535 75 87 ; u Korkucia , tel 511 91 00 ; i u Mydły w Wadągu , tel 513 54 75. Elementy plastikowe kupisz w Motosie na ul. Towarowej. Ja ostatnio kupowałem listwy pod reflektor po 14 zł. Jak masz więcej pytań to zadzwoń , nr tel masz w podpisie. Jeśli będę mógł to pomogę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wskazowki....

Jak będę potrzebował pomocy to chętnie się skontaktuję z kolego z Olsztyna.....

 

P. S. ....skąd wiedzieliście, że też jestem z Olsztyna???? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

 

Mam takie pytanko....czy jest ktoś może z Olsztyna, kto może poradzić gdzie można poszukać części do Nissanów..............

Dzięki za wszelkie porady....

DLATEGO:p

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie mozesz podziałąc w Elblagu firma - chyba bo nie pamiętam za dobrze UNICAR ul Łęczycka -maja duzo czesci uzywanych - ale to raczej ostatecznosc bo cholera zdzieraja strasznie i obsługa niezbyt :D teefonu nie znam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...