Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

elementy nadwozia - prośba o pomoc !!


Gość fender

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...jestem od niedawna posiadaczem almerki n15 97', szukam od jakiegos czasu firmy gdzie moglbym kupic elementy karoserii,moze ktos wie gdzie mozna się z tym udac a może jest jakaś firma ktora robi odlewy na zamowienie(najbardziej zalezy mi na pokrywie silnika )

Z góry dzięki za pomoc .POzdrowienia dla wszystkich klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie u siebie szrotów? Przecież to największa po necie kopalnia części. A karoserię się raczej tłoczy niż odlewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...jestem od niedawna posiadaczem almerki n15 97', szukam od jakiegos czasu firmy gdzie moglbym kupic elementy karoserii,moze ktos wie gdzie mozna się z tym udac a może jest jakaś firma ktora robi odlewy na zamowienie(najbardziej zalezy mi na pokrywie silnika )

Z góry dzięki za pomoc .POzdrowienia dla wszystkich klubowiczów :)

:? :?

zadzwoń tutaj 692970665 to niedaleko Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...jestem od niedawna posiadaczem almerki n15 97', szukam od jakiegos czasu firmy gdzie moglbym kupic elementy karoserii,moze ktos wie gdzie mozna się z tym udac a może jest jakaś firma ktora robi odlewy na zamowienie(najbardziej zalezy mi na pokrywie silnika )

Z góry dzięki za pomoc .POzdrowienia dla wszystkich klubowiczów :)

 

To jest dział "tuning" ,może koledze chodzi o jakieś graty z karbonu lub coś podobnego 8)

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega chce miec odlew np. maski to chyba chodzi mu o lżejsze elementu niż seryjne. Musisz znaleźć kogoś kto robi rzeczy w laminatu i zdejmie Ci forme z tych części które Cie interesują i zrobi Ci je z włókna z żywicą pokryte laminatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...