Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wskaźnik poziomu paliwa


Andrzej330
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działał poprawnie. Po jakimś czasie nie. Ciągle wskazuje ilość paliwa bez znaczenia czy z przekręconą stacyjką czy bez. Poprostu nie opada wskazówka. Na tyle dobrze, że pokazuje prawidłowo. Wszystkie elementy w baku przejrzałem, poczyściłem, sprawdziłem. Wszystko niby gra. Chociaż przy zmianie połozenia pływaka wskazówka bardzo powoli zmieniała położenie. Nie wiem czy nie powinna szybciej. Przy desce też wygląda wszystko na ok. Czy ktoś miał jakiś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

w kzdym nissanie a takze niektorych daewoo i innych autach wskazowka poziomu paliwa ciagle pokazuje jego stan :) niezleznie od pozycji kluczyka w stacyjce :) tak ma kazdy nissan a na bank kazda serena vanetta ;] pozdro

 

//mnie to osobiscie wkurza:> wolalbym zeby opadalo chociaz teraz mam gaz i mnie paliwo nie interesuje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespotkałem jeszcze nissana , w którym opada wskaźnik paliwa po wyłączeniu zapłonu. Pokazuje cały czas. Może po prostu nie zwróciłeś na to uwagi ?

jest dokładnie tak jak pisze Maniek-ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespotkałem jeszcze nissana , w którym opada wskaźnik paliwa po wyłączeniu zapłonu. Pokazuje cały czas. Może po prostu nie zwróciłeś na to uwagi ?

Właśnie, że nie. Tak jak pisałem wszystko było OK aż pewnego razu to się zmieniło (po tankowaniu prawie do pełna). Wcześniej wskazówka normalnie opadała i po włączeniu zapłonu się podnosiła.

w kzdym nissanie a takze niektorych daewoo i innych autach wskazowka poziomu paliwa ciagle pokazuje jego stan :) niezleznie od pozycji kluczyka w stacyjce :) tak ma kazdy nissan a na bank kazda serena vanetta ;] pozdro

 

//mnie to osobiscie wkurza:> wolalbym zeby opadalo chociaz teraz mam gaz i mnie paliwo nie interesuje ;p

Wychodzi na to że nie w każdym. Też mam na gaz, ale wymieniałem punkty z Vitaya na paliwo i se zatankowałem prawie do pełna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespotkałem jeszcze nissana , w którym opada wskaźnik paliwa po wyłączeniu zapłonu. Pokazuje cały czas. Może po prostu nie zwróciłeś na to uwagi ?

 

heh :) w k10 opada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

lol niemozliwe ! masz serene 1.6 z 1996 ja mam 1998 i nie powiesz mi ze po wylaczeniu OPADA lol :) nie spotkalem nissana w ktorym by opadala wskazowka paliwa! :) [moze i jakis sie znajdzie:X] niemozliwe zebys mial Serena sepcial edyszyn z opadajca wskazowka :D no chyba ze masz zepsuta ;)

 

//jutro sprawdze pod moim blokiem stoi jedna k10 czerwona ;) jutro obadam :> bo cos mi tu nie ten tego :D ale w serenach nie opada! widzalem juz 3 i w kazdej wskazowka pokazywala stan paliwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//jutro sprawdze pod moim blokiem stoi jedna k10 czerwona jutro obadam bo cos mi tu nie ten tego ale w serenach nie opada! widzalem juz 3 i w kazdej wskazowka pokazywala stan paliwa!

 

Możesz sprawdzic ;) ale w K10 opada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

no dobra nie sprzeczam sie z wami :D ale w serenie nie opada! :>

//mam zrobic fote mam zatankowane do palna :D rzadko sie zdarza ale jest teraz i bedzie dlugi czas:D bo na beznynie juz nie jezdze:> hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie czasem opada czasem nie tak samo podczas jazdy
u mnie sie obniza jak depne :D potem troche trwa zanim wroci do oryginalnej pozycji^^ :D juz nie mam pelnego baku dzis muaielm troszk na beznynie pojezdzic bo mnie taki koles astra wkur%&^% :D i musialem mu pokazac gdzie jego miesce d;

 

//dodam ze przy predkosci 160 na autorstradzie strzalka opadala z zawrotna predkoscia :D bueheheh :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespotkałem jeszcze nissana , w którym opada wskaźnik paliwa po wyłączeniu zapłonu. Pokazuje cały czas. Może po prostu nie zwróciłeś na to uwagi ?

Zapraszam do mojego N13 by zobaczyc ze po wylaczeniu kluczyka zwskazniki opadaja na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...