Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 - żarówki postojowe w5w


Oskar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie do was,

Kupiłem postojówki 5w5 Philipsa Bluevision, mam lampy xenony i obecne postojowki swiecily na żółto, co nie wygłądało zbyt dobrze.

Po założeniu żarówek Philipsa okazało sie, że nic sie nie zmieniło, świecą też na żółto :?

Jaki moze być tego powod?

 

Dziękuje z góry za sugestie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecą na żółto, bo mają homologacje. Nie kupuj niebieskich żarówek lakierowanych, bo też się zawiedziesz. Ja ostatnio kupiłem postojówki na barwionym szkle i świecą idealnie na biało. Za 2 szt. zapłaciłem coś koło 6.5pln. Co do diód to miałem już 3 razy i niestety przy białych był ten problem, że świeciły ciut innym odcieniem każda z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem postojówki na barwionym szkle i świecą idealnie na biało. Za 2 szt. zapłaciłem coś koło 6.5pln.

 

Możesz powiedzieć jakiej firmy i gdzie je kupiłes?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem diody pasujące do 5w5 - białe i świecą barwą niebieskawą - jak koleś włączył xeneony to barwa by pasowała - podobna była - więc może w takie zainwestuj - kupiłem na allegro.

 

Diody mają mniej intensywne światło ale zobacze, tymbardziej ze gdzies je mam bo też kupilem na allegro do wczesniejszego samochodu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar ja je kupiłem w Wawie w jakimś sieciowcu, ale udało mi się znaleźć tylko w 1 na całą wawe. Jak chcesz to jak będe w okolicy to kupie dla Ciebie i wyśle Ci je pocztą.

 

Dziękuje

Nie chce ciebie fatygować, zobacze jak bedzie wyglądało z diodami.

Jak będzie, dalej kiepsko to wtedy poproszę ciebie ;-) ale dziękuje za chęć pomocy ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mnie fatygował, poprostu jak będe w okolicy to podjade i kupie. Jak będziesz zainteresowany to daj znać.

 

ok.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość Artur412

Ja przy kupnie miałem założone białe żarówki diodowe z jedną diodą - dawały efekt dość słabego światła w kolorze białym z lekka niebieską poświatą.

Wymieniłem je na żarówki diodowe z 5 diodami w kolorze niebieskim - efekt o niebo lepszy niebieska barwa niesamowicie wyrazista i widoczna z daleka..

Jednak mojej dziewczynie się one podobały a mnie zaczęły trochę nudzić więc założyłem niebieskie w golfie IV i efekt też świetny a sam zamówiłem na allegro białe żarówki diodowe z 5 diodami tylko że znowu białe biel też z odcieniem jakby niebieskiego ale znacznie silniejsza niż wcześniej.. W golfie wcześniej włożyłem żarówki malowane czy też ze szkła farbowanego na niebieski, dno kompletne świeciły na zielono zamiast na niebiesko i po tygodniu były o wiele słabsze po wymianie okazało się że to w skutek nagaru który się na nich stworzył.. Teraz czekam na żarówki H7 Philips Blue Vision i zobaczymy jaki będzie efekt, niestety na ksenony mnie nie stać.. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...