Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

miga kontrolka airbag - po praniu tapicerki


Gość bobtrebor

Rekomendowane odpowiedzi

sam prałem i jak auto wyschło wsiadłem by wjechać do garażu a tu kontrolka zamiast zgasnąć miga, kilka razy włączałem i wyłączałem silnik i ciągle to samo

 

mogło coś się zawilgocić w bocznych poduszkach ? albo przy odkurzaniu pod fotelami wyskoczyć kabel albo co ? nie zauwazyłem przy odkurzaniu bym coś zahaczył

 

teraz odłączyłem akumulator i wstawiłem dmuchawę do środka, żeby wyschło na wiór

 

macie jakieś inne pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej poruszona kostka straciła połączenie ( lub się rozłączyła ).Jest koloru żółtego pod fotelem ( jednym i drugim ).Mogła także zawilgotnieć.Jeśli odłącznie aku. nie pomoże najlepiej podjechać do aso.Skasują błąd w 5 min consultem- niestety nie za darmo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie migała kontrolka i zrobiłem tak:

 

Przekręcałem stacyjke nie zapalałem, czekalem az kontrolka od poduszek zgasnie cofalem stacyjke i tak 5 razy. Błąd się skasował i jak narazie się nie pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po kolei

obejrzałem wczoraj kostki na oko OK, choć może wilgotne ?

na parenaście godzin odłączyłem aku i dzisiaj po włączeniu znowu migała ale chyba od samego początku jakby nie było testu - nie jestem pewien

skoro migała wyłączyłem silnik i zrobiłem jak proponował Krzysiek, udało się :D , nie miga, zostawiłem aż się nagrzeje, potrzymałem 3 min na 2000 obrotów no i wróciłem się pochwalić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...