Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ceny przeglądów nissanów Note.


Gość jerzman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad kupnem Auta na firmę ( w leasing). Dość mocno myślę o nissanie Note 1.6. Zastanawiam się też nad autem używanym (toyota corolla kombi). Kombinuje obliczam i sam nie wiem :-)

 

Ponieważ zawsze kupowałem auta używane, nie wiem dokładnie jakie są koszty użytkowania nowego.

Ile kosztować mnie będą przeglądy przez okres gwarancji ?

Czy za wymiany zużytych w czasie gwarancji podzespołów ( klocki, amory itp.) płacę ja ?

 

Nowe auto chcę wziąść w leasing na 4-5 lat a potem zostawić je żonie. I zastanawiam się co jest dla mnie lepszym rozwiązaniem

Dzieki za podpowiedzi :-)

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notek nie przesadzaj, corolla 1.6 ma zbliżone osiągi. Z ciekawości przejechałem się notem 1.6 i żadna rewelacja :? zwłaszcza po przesiadce z SR20DE (140KM) które i tak jest niezbyt dynamiczne przy ciężkiej budzie primery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, chodzi o ten silnik. Faktycznie od zera do setki róznica jest niewielka, ale powyżej tej prędkości i w przypadku np pełnego obciążenia wyraźnie się zwieksza na korzyść primery. Ze spalaniem zszedłem na nieco ponad 8L/100km średnio, na początku jak go kupiłem brał mi na tych samych drogach około 10-11 :), czasem mu dam w palnik ale generalnie staram się ostatnio nie szaleć i jeździć delikatnie ale bez zamulania. Ciekawe ile by mi palił taki note bo faktycznie ten silnik 1.6 jest energooszczędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...