Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pranie tapicerki - Warszawa


Gość marcinde

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. czy ktoś z Was korzystał z takiej usługi w jakiejś myjni? macie coś do polecenia? jakie pieniądze śpiewają za takie coś. interesuje mnie pranie samych siedzeń przód-tył, tapicerka drzwi itp jest czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak warszawa ale pranie tapicerki a Tarnowie kosztuje 100 zł , wiecej jak 150 na twoim miejscu bym nie dał , jesli masz 3-4 godz czasu to polecam pianke w spreju do tapicerek - bardzo sprawnie to idzie sam i efekt bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w Łodzi krzykneli 160zl za pranie samych foteli... Stwierdzilem, ze szkoda kasy. Kupilem w Tesco Vanisha do prania tapicerek za cos okolo 20 zl poswiecilem 3 godzinki i efekt bardzo zadowalajacy. Pierze sie sama piana, wiec fotele nie beda za bardzo wilgotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160zł

pranie dywaników

podlogi

siedzen

kanapy

podsufitki

slupkow

boczków

i kpl bagarznik

plus zapach

mleczkowanie plastików i mycie szyb

i po znajomosci mycie icxzernienie opon gratis :mrgreen:

 

same siedzenia 60 do 80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej poszukaj znajomego z odkurzaczem piorącym i zainwestuj w Vanischa do dywanów i tapicerek. Ja poświęciłem 4 godzinki ale uwierz mi, warto było.no i w kielni zaoszczędzone kilka ładnych groszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...