Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

marker olejowy do opon


Domiss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, nad kupnem markera olejowego do opon i zrobienia małego "tuningu". W związku z tym, parę pytań:

1) czy taki marker wpływa jakoś (szczególnie ujemnie) na żywotność/trwałość opony?

2) do tych, którzy już używali - jaka jest trwałość napisów? Ogólnie jakie macie doświadczenia...

3) Co sądzicie o takim tuningu optycznym, czy jest to tuning, czy raczej już tjunink? Opony mam na tyle markowe, że chyba bez wstydu mogę podkreślić ich nazwę (fulda carrat assuro na lato i dunlop winter sport m3 na zimę).

 

PS. W tym wątku rozmawiamy TYLKO o markerach (i ich wpływie na opony). O samych oponkach i ich doborze itp itd tylko TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Co sądzicie o takim tuningu optycznym, czy jest to tuning, czy raczej już tjunink? Opony mam na tyle markowe, że chyba bez wstydu mogę podkreślić ich nazwę (fulda carrat assuro na lato i dunlop winter sport m3 na zimę).

 

Moim zdanie to będzie lipa straszna... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJ !!!! lipa jakich malo :/ ja sie skusilem jeszcze w vw i to byla porazka... po pierwszym dniu juz sie lekko starlo, chcialem usunac reszte zeby nie bylo laciato i sie nie dalo :( jeszcze przez jakis czas resztki markera sie w opone wzarly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kude w osobówce taki tjuning? Bez przesady. Ani Micra to niewiadomo co (tylko się nie obrażaj) ani to pasuje do współczesnych samochodów.

Widziałem takie zabiegi ale w starych samochodach typu Skoda (stara Octavia), Watrburg 312, itp i tam oprócz całych laczków z białą otoczką spotykało się markowane napisy. Uważam, że bardzo elegancko to wyglądało.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornholio, na zajęcia nie jeżdżę autem - we Wrocku szybciej jestem pieszo, a na filię mnie na razie wożą ;). Poza tym nie wiem, czy mnie za rozsądnego uważają ;).

Przekonaliście mnie. Tym lepiej, bo w sumie niezbyt mi się chciało kupować marker przez allegro tylko po to, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało (zacząć chciałem od opon roweru, potem być może autka od wewnętrznej niewidocznej strony i pewnie i tak co najwyżej na tym by się skończyło ;) ).

Zamiast tego sobie kołpaki pomaluję może... :D (próby oczywiście na starym spoza kompletu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w sumie niezbyt mi się chciało kupować marker przez allegro tylko po to, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało

 

to kup zwykly bialy w jakims sklepie papierniczym ;] to to samo bo kumpel zrobil bialym za 5pln :D i nawet sie lepiej trzymalo niz u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...