Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

klucz do ściągania wycieraczek


Gość przemeck

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktoś w W-wie albo okolicach przed zimą zechciał sobie przeczyścić mechanizm wycieraczek w p11 i p11.114, to ma klucz do ich ściągnięcia. sam go pożyczyłem uzyłem i teraz chętnie komuś pożyczę, aby i on wreszcie usłyszał... ciszę.

pozdrawiam

 

ps. mam też smar przydatny po przeczyszczeniu - i mam go od cholery i ciut ciut -w mniejszych puchach niż pół kg nie sprzedają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś w W-wie albo okolicach przed zimą zechciał sobie przeczyścić mechanizm wycieraczek w p11 i p11.114, to ma klucz do ich ściągnięcia. sam go pożyczyłem uzyłem i teraz chętnie komuś pożyczę, aby i on wreszcie usłyszał... ciszę.

pozdrawiam

 

ps. mam też smar przydatny po przeczyszczeniu - i mam go od cholery i ciut ciut -w mniejszych puchach niż pół kg nie sprzedają:)

Zanim zaczniecie poszukiwania ściągacza, proponuję sprawdzić czy nie zejdą bez niego. Żeby to sprawdzić trzeba tylko jedną śrubkę odkręcić a w moim przypadku nigdy klucza nie potrzebowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger napisał:

 

Zanim zaczniecie poszukiwania ściągacza, proponuję sprawdzić czy nie zejdą bez niego. Żeby to sprawdzić trzeba tylko jedną śrubkę odkręcić a w moim przypadku nigdy klucza nie potrzebowałem.

 

Potwierdzam. Dodam tylko, że poprostu trzeba delikatnie poruszać ramieniem aby odpowiednią płaszczyznę ustawić i powinno zejść bez problemów. A jak się zapiekło to WD40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

jakby ktoś w W-wie albo okolicach przed zimą zechciał sobie przeczyścić mechanizm wycieraczek w p11 i p11.114, to ma klucz do ich ściągnięcia. sam go pożyczyłem uzyłem i teraz chętnie komuś pożyczę, aby i on wreszcie usłyszał... ciszę.

pozdrawiam

 

ps. mam też smar przydatny po przeczyszczeniu - i mam go od cholery i ciut ciut -w mniejszych puchach niż pół kg nie sprzedają:)

 

Jesli masz jeszcze ten klucz to z chęcią bym pożyczył. Byłbym bardzo wdzięczny. Złamałem ramię i nie mam jak zdjąć reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michnis to twój pierwszy post więc będzie Ci wybaczone Zobacz kiedy było to pisane i przez kogo. Zakup lub dorób sobie ściągacz do łożysk, albo jedź to majstrów od autoszyb i ci to zdejmą za piwo

 

Tu masz instrukcję i fotę samoróbki ściągacza

http://www.nissanklub.pl/attachments/059_NissanPrimeraP11-demontaz_mechanizmu_wycieraczek.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tez próbowałem podważać ale nie ma jak załapać w P11.

Ściągacz kupiłem ale jeszcze nie doszedł a mi się sprawa paliła. Po prostu trzeba mocniej docisnąć i obrócić zdecydowanie. Zeszło po dwóch machnięciach.

 

Póki co 35 pln wywaliłem w błoto za ściągacz :D bo nawet go nie wypróbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie zrobie taki ściagacz.

Fakt że mam już wyczyszczone mechanizm wycieraczek ,bo juz jedna tuleja piszczała.

Ale przeczysciłem dwie i już mam spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...