Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kostki ISO do radia


Gość Ralph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

W koncu zakuiplem przejsciowke do radia - sam odtwarzacz tez juz mam jest nim JVC z Mp3.Teraz szukam juz tylko kabli aby podpiac radio do auta.Szukalem na Allegro i pytalem sprzedawcow ale kazdy mowi aby sprawdzic samemu czy wtyczka bedzie pasowac - najlepiej porownac ze zdjeciem.Ja nawet nie wiem jak wyciagnac radio oryginalne z samochodu wiec mam prosbe do kogos kto zmienial radio u siebie w Primerze P11.144.Mam pare linkow na allegro.Wie ktos ktora z tych kostek pasuje:

 

 

Link1

 

 

Link2

 

Link3

 

Temat bede jeszcze drazyl ze sprzedawcami z Allegro - ale za kazda wskazowke bede wdzieczny.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie każda z nich bedzie pasowała - bo kość ISO to standart w każdym jeśli jest ISO to musi pasować - tylko póżniej musisz zastosować przeście z ISO do radia.

Kość ISO to kość składająca się z 3 kosći połączonych ze sobą - można je również rozdzielić w 1 kości jest zasialnie, w 2 sygnały na głośniki a w 3 są inne sygnały - np sterowanie w kierownicy, zmieniarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie każda z nich bedzie pasowała - bo kość ISO to standart w każdym jeśli jest ISO to musi pasować - tylko póżniej musisz zastosować przeście z ISO do radia.

Kość ISO to kość składająca się z 3 kosći połączonych ze sobą - można je również rozdzielić w 1 kości jest zasialnie, w 2 sygnały na głośniki a w 3 są inne sygnały - np sterowanie w kierownicy, zmieniarka...

 

Hmm czyli bede jeszcze ewentualnie potrzebowal kostki do radia ? Jestem zielony jesli chodzi o podlaczanie CD w aucie :oops:

 

EDIT:

 

Porownalem wejscia z tylu radio i jest miejsce na te dwie kostki wiec moze nie trzeba nic wiecej kupowac tylko po prostu calosc podlaczyc do instalacji w aucie i potem do radia... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie potrzebuje zadnej dodatkowej kostki tylko wpinam te dwie w radio ?

Na 99% nic więcej nie potrzebujesz :)

Aha, jeszcze nie wiem jak z wtykiem do anteny, ale też są różne przejściówki, więc coś wymyslisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...