Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

smarowanie tulejek wahacza


Gość dewiant23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że postów na temat wahacza górnego jest dużo, ale nigdzie nie ma jak te tulejki się wyciąga no i jak wyciągnąć te uszczelniacze gumowe żeby ich nie uszkodzic. jeśli ktoś coś takiego robił to byłbym wdzięczny za informacje na ten temat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste. Żeby wyjąc uszczelniacz wystarczy go podważyć płaskim śrubokrętem. Jego koniec opierasz o wewnętrzny brzeg uszczelniacza i podważasz na metalowej tulejce. Same tulejki wychodzą lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak MAREQ napisal... a tak a propo Mareq to ty nie jestes przypadkiem z olendrów?? :grin:

Hehe. Ale mnie zaskoczyłeś. :razz: Jestem z Siemiatycz, a w Olendrach można mnie często spotkać bo tam mam babcie. Skąd wiedziałeś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam w wakacje i widzialem cie jak sobie smigales :) ale nie wiedzialem czy jestes z klubu bo nie widzialem wlepy. nastepne wakacje tez pewnie przyjade tylko juz moim nismo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam w wakacje i widzialem cie jak sobie smigales :) ale nie wiedzialem czy jestes z klubu bo nie widzialem wlepy. nastepne wakacje tez pewnie przyjade tylko juz moim nismo :D

Kto by pomyślał. :) Jak bedzie okazja to bedziemy musieli się spotkać i pogadać. Ja tam bywam bardzo często. pzdr ps. mamy bardzo podobne samochody. Nie ma jak bordo perła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, wiem że postów na temat wahacza górnego jest dużo, ale nigdzie nie ma jak te tulejki się wyciąga no i jak wyciągnąć te uszczelniacze gumowe żeby ich nie uszkodzic. jeśli ktoś coś takiego robił to byłbym wdzięczny za informacje na ten temat. Pozdrawiam.

http://www.autocentrum.pl/nissanclub/serwis/p11wahacz.html

Zajżyj tam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...