Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poduszka pod skrzynia


Gość BEDZIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj się dowiedziałem w JC ze zamienników nie mają i tylko ASO, w intercarsie maja tylko na zamówienie cena 400zl! Czemu to jest tak kur... drogie!!

Rozumiem zebym kupował poduszke do Merca S klasy ale to tylko P10!!

Byłem już na kilku szrotach nie maja!!

Tragedia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z Kubą. On dorabiał gdzieś w Wawie poliuretanowy (chyba) wkład do poduszki za śmieszne pieniądze. Przenosi trochę więcej drgań, ale nie sypie się napęd. Jest też firma ze Śląska (chyba Tedgum, poszukaj w necie), która dorabia gumowe wkłady; może są też w Wawie?. W każdym przypadku musisz dostarczyć poduszkę w celu dorobienia wkładu, więc albo kupisz drugą (używaną) i oddasz im do zrobienia, albo będziesz miał auto "na kołkach" do czasu zrobienia owego wkładu.

Aha, zadzwoń do: http://www.autoadamski.pl. Kiedyś mieli wszystkie poduszki w rozsądnej cenie. Powołaj sie na konkurencję (AC Nissanclub) a dostaniesz zniżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz to podaj mi np meila do kuby bo nie wiem zabardzo jak ja go znajde!

Znalazłem jednego gościa na allegro co mi odpisał że ma poduszke za 50zl tylko czy naperno to bedzie ta i w jakim stanie?:(

Jakie mieliście objawy jak wam ta poducha padła!

Bo może nie jest z nią tak źle, wiem ze czuje się sparciałą gume i chyba olej z niej wypłynął!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba = Coobcio; napisz mu na priva lub maila. Objawy podobne do zużytych przegubów, czyli szrpanie oraz drgania, które przenoszą się na budę na wolnych obrotach. W poduszkach silnika jest olej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość heineken72

ja chyba mam troche zużytą .. tak juz słyszałem kilka opinii.. objawy:

jak zapalasz zimny silnik przez sekunde wibracje sie mocno przenosza do srodka auta

widać jak deska rozdzielcza (przy paleniu) telepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleju na pewno nie ma w żadnej poduszcze, u mnie leży poducha ta pierwsza od chłodnicy, praktycznie na środku, czuję każde drgnięcie silnika ostatnio, ile ona może kosztować i gdzie kupić? Tylko serwis, czy są jakieś alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja wtrącę kilka słów od siebie gdyż mam ten temat już za sobą. Poduszki pod skrzynię biegów (stojąc przodem do samochodu mamy ją po prawej stronie pod skrzynią biegów) można zakupić w normalnych sklepach motoryzacyjnych ( ja tak zrobilem) i ich koszt nie jest napewno taki straszny jak twierdzą w JC. Inaczej ma sie sprawa w przypadku wersji GT - poduszka skrzyni biegów jest niedostępna w normalnych sklepach a jedynie w ASO i tam faktycznie cena powala na kolana ( ale i na to zanalazlem sposóB). Jeżeli jest ktoś zaintersowany mogę podać namiary na wlaściciela sklepu w warszawie od ktorego kupilem poduszki do swojego autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleju na pewno nie ma w żadnej poduszcze, u mnie leży poducha ta pierwsza od chłodnicy, praktycznie na środku, czuję każde drgnięcie silnika ostatnio, ile ona może kosztować i gdzie kupić? Tylko serwis, czy są jakieś alternatywy?

 

Poduszka o której piszesz kosztuje ok 70 zł i jest dostępna po za serwisem , np. InterCars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

28Darek możesz podac namiar na ten sklep??

 

[ Dodano: Czw 25 Sty, 2007 21:25 ]

No i kupiłem do mojej P11 w JC płaciłem ze zniżka znajomego 47zł

Dzwoniłem do inter team i za ta sama poduszke krzykneli mi 280 zeta :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam.temat troszke juz stary ale chce sie podzielic informacja na przyszlosc bo trosze sie naszukalem,ze poduszka miedzy skrzynia biegow i nadwoziem (od kierowcy)ma taki sam WYMIENNY wklad jak poduszka silnika po przeciwnej stronie(jesli sie mysle to prosze modo o usuniecie tego postu).Wklad mozna dostac w inetrcars

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...