Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

POMOCY!! Poduszki pod silnikiem w B11


Gość Prezz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Niestety dowiedzialem sie ze mam zerwane dwie poduszki! Przednia i tylnia, przez co silnik ulozyl sie 5 cm nizej niz powinien. Szukalem ich juz chyba wszedzie! Niestety bez skutkow! Oczywiscie w salonie moga sprowadzic mi takie za 385zl za sztuke co kompletnie mnie nie zadawala. Firmy sprzedajace czesci do japoncow rozkladaja rece ponieważ nie maja tych poduszek nawet w katalogach. Z B12 czy B13 nie ma już takiego klopotu! Czy ktos ma może jakis pomysl co robic? Może jakis dobry sklep albo dopasowanie poduszki od innego modelu lub wersji?

 

Z gory dziekuje za nawet najmniejszy odzew!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1896

 

Zajrzyj do tego postu i poszukaj w sklepach internetowych.

Albo adzwon pod te obydwa numery 0601240725 i (081)7442026.

Pierwszy numer-facet ma na imie piotrek i handluje uzywanymi czesciami do japonczykow, a drugi numer to sklep z uzywanymi czesciami takze do japonczykow(sprowadzaja tez czesci na zamoiwenie).

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

A więc dzwoniłem tez do jednego sklepu i mają ale nie do wszystkich silników.Mieli też kiedyś takiego klienta co tez musiał sobie poduszke w ASO kupic.Zadzwon pod ten numer i powiedz dokładn dane samochodu to Ci powiedzą czy maja takie poduszki.Numer tel. to (081)7439474 w godzinach od 9-17, a soboty od 9-13.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety! Obdzwonilem wszystko i wszystkich Teraz fura stoi u machanika Ma zdjac te zerwane poduchy i sprobowac cos dosztukowac!Jesli nie to czeka mnie mila wycieczka do ASO gdzie zedra ze mnie ostatnie groszeTaki to juz los wlasciciela japonca!

Dzieki za szczere chedzi DZODZO!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś od siebie, już to gdzieś wcześniej pisałem:

- Nissan Ostrobramska tel (022) 6124898

- Nippon Car (022) 6778086,

- Auto nissan (022) 7249212

- Nippon Auto (022) 6785340

- Auto kram -używki- (089) 5135417

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...