Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Nr seryjny łożyska zwrotnicy


Gość Benitez

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!!! Pilnie potrzebuję jaki jest numer seryjny pewnej części do Primery P11.144 1.8 Benzyna KOMBI. Otoz chodzi mi o lozysko z przodu na zwrotnicy albo jak kto woli na samym dole macpersona. Nie mozna odczytac spod auta a musze wiedziec, zeby zamowic zamiennik, bo nie portafia znalezc w katalogu (no chyba, ze zamiennik nie istnieje:-). Tak poza tym to podziele sie spostrzezeniem n/t kata lub sondy do 1.8. Mi tez wywlaal blad "WYdajnosc kata ponizej progu" i autko troche mulilo. Pomny wczescniejszych postow postanowilem najpierw zamienic sonde lambda za katem. Kupilem dobry zamiennik NTK/NGK i autko odzylo!!! Lepiej sie zbiera, na mierniku spalin spalinki sa idealne, nie buja obrotami, itp. Ogolnie bardziej niz zadowalajaco, a dodam, ze autko ma juz 170tys przebiegu, niemniej jednak bylo caly czas wczesniej serwisowane nawet w Bosch service. Jakby ktos chcial przescanowac swoje auto od bledow w rejonie Gdanska, to posiadam bardzo dobry scaner do wszystkich aut i zrobie to za free dla uzytkownikow FORUM. Jakby co, to wiadomosc na priv. Na koniec prosze jeszcze o numer tego lozyska :-)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dobrze pamiętam to te łożyska są mega drogie w serwisie i chyba w optimalu maja zamienniki. Niektórzy na forum mają program nissan fast do szukania części wg numeru VIn lub typu pojazdu, akurat mój przestał działac ale pewnie komuś działa no i poza tym warto sobie ten program załatwić/zassać/przegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie Nissana FAST łożyska goleni nie występuja jako część zamienna w modelu P11. Znaleźć je można natomiast w modelu P10 (są identyczne). Można jeszcze prościej numer katalogowy JC AUTO I81000 , zestaw na stronę kosztuje 75- , albo kupić łożyska osobno , z tego co pamiętam symbole 6302(lub6306) i 63/28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...