Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ramka pod mieszek dźwigni zmiany biegów.


Gość Qn83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje pytanie dotyczy ramki mieszka zmiany biegow. A mianowicie, jesli chcialbym wymienić mieszek, jak zamontować go by to jakos dobrze wygladalo?? mozna gdzies kupic ramke do p10?? znajduje do innych furek ale do primery niemoge trafic? ktos z Was juz montowal jakas inna niz seryjna ramke?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie dotyczy ramki mieszka zmiany biegow. A mianowicie, jesli chcialbym wymienić mieszek, jak zamontować go by to jakos dobrze wygladalo?? mozna gdzies kupic ramke do p10?? znajduje do innych furek ale do primery niemoge trafic? ktos z Was juz montowal jakas inna niz seryjna ramke?? Pozdrawiam

Ja szukałem takiej do P11. Bezskutecznie. A jesli już udało się znaleźć to za oceanem i za horendalne pieniądze.

 

Do Almerek bywają, do Primerek nie widziałem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy udalo by sie zrobic taka ramke samemu z polerowanej blachy nierdzewnej 1mm?? jesli tak to czym to wyciac?? :shock:

 

a moze ktos pochwalilbysie jak w p10 ladnie zamontowal nowy mieszek bez uzycia nowej ramki?? bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos pochwalilbysie jak w p10 ladnie zamontowal nowy mieszek bez uzycia nowej ramki?? bede wdzieczny

A w P10 to jakiś większy problem? W P11 mieszek wymienia się w 30 sekund bez odkręcania jakiejkolwiek śrubki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy udalo by sie zrobic taka ramke samemu z polerowanej blachy nierdzewnej 1mm?? jesli tak to czym to wyciac?? :shock:

 

a moze ktos pochwalilbysie jak w p10 ladnie zamontowal nowy mieszek bez uzycia nowej ramki?? bede wdzieczny

 

dorwij kogos z obrabiarka CNC lub jakis zaklad specjalizujacy sie w laserowym cieciu metali, mysle ze jak dasz im material to za mala kase wytna co chcesz :)

mozesz tez pogadac z userem vqsoft1. ale u niego kiepsko z czasem, ale zawsze mozesz zapytac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...