Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Środek na rysy na szybach


Gość kazek

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na alegro pastę po polerowania szyb, zastanawiam nad jej zakupem, mam klika rysek na szybie od wycieraczki i myslałem jak się ich pozbyc albo przynajmniej zmaskowac , może ktoś z was uzywał takiego środka, dzięki za wszytskie opinie i sugestie

PASTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na alegro pastę po polerowania szyb, zastanawiam nad jej zakupem, mam klika rysek na szybie od wycieraczki i myslałem jak się ich pozbyc albo przynajmniej zmaskowac , może ktoś z was uzywał takiego środka, dzięki za wszytskie opinie i sugestie

PASTA

 

Nie wiem czy zauważyłeś na na opakowaniu tej mikstury jest wyraźnie napisane że jest przeznaczona do szkła płaskiego i ozdobnego (cokolwiek to znaczy). A przednia szyba do płaskich raczej nie należy. Ja bym uważał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przednich szyb się nie poleruje,ze względu na możliwość zniekształcania obrazu widzianego przez szybę tzn. podczas polerowania powstają nierówności.

POZDRO

 

PS.zdaje mnie się ,że tą kwestie już ktoś poruszał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego to ludzie nie wymysla.. moim zdaniem uwazalbym na takie wynalazki przednia szyba w samochodach jest klejona z wielu warstw, takie specyfiki moga ja niezle spieprzyc, a jak sie pokusiles to najpierw sprawdz jak dziala tam gdzie nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak mozna uzywać tej politury do szyb samochodowych i z myślą właśnie o rysach na szybach została wyprodukowana a jeżlei się zrobi zgodnie z instrukcją to warto zaryzykować http://www.hartim.com.pl/Odcyznniki/srodkipolerujace.html

 

Przednich szyb sie nie poleruje! Temat byl juz poruszany i dokladnie wiadomo dlaczego nie wolno tego robic. Jesli jednak jestes na to zdecydowany, to napisz pozniej czy zakupiles nowa szybe ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...