Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem ze wspomaganiem!!!


Gość bartek_almera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek_almera

Witam,

Mam almerke z 2000r - mam następujący problem. Jak w temacie wycieka mi plyn z uladu wspomagania. Bylem na shellu i powiedzieli mi ze plyn na 99% wycieka z gumowej oslony (rozmiar ok 10cm ma na koncach metalowe zaciski) która wychodzi od zbiornika. Poza tym jak sie zagląda pod maske to widac ze w okolicach zbiornika jest mokro. Jak dotknąłem tą gumową osłonę od spodu jest ona bardzo mokra. Teraz nie wiem jak naprawic taką usterke. Na razie dolewam co tydzien okolo 100ml tego plynu wiec sporo tego ucieka. Wlewam plyn STP do ukladow wspomagania - taki jak maja na stacjach orlen. Wlalem juz ok dwoch takich opakowan od momentu wykrycia usterki. Aha jeszcze jedno jak zapominam dolać to slysze pewne ocieranie przy skręcaniu kierownicą. Próbóje trzymać stan ale jest to ciężkie zadanie!

 

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry warsztat gdzie naprawiliby mi taka usterkę?

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek_almera

Szwagier zakladal juz jakis zacisk na srube ale nic nie dalo. Dlatego tez chcialbym zglosic sie do specjalisty, ktory zmieni rurke i zaciski profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...