Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

górny wachacz a zima


Gość jarciu1111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarciu1111

witam kolegów dzis z rana moja nysa zobaczyła pierwszy snieg .odpaliła sie łodmroziła jedziemy. no i ku mojemu zaskoczeniu przy predkosci 30 km/h na koleinach nie moge zapanowac nad jej prowadzeniem.na prostym jak cie moge. prowadza nia jak nie wiem co a zwłaszcza jak sie dodaje gazu i ujmuje.pomijam fakt za non stop lapie poslizg

ale to chyba wina tego ze ma za dużo mocy.trza jej bedzie za 2 przewody ze swiec zdiąć co by tak nie rwala.a tak serio teraz sprawdzalem ostatnio zawieszenie jak wymieniałem amortyzatory no i mam galanty luz na gornych wachaczach z przodu wiecie o co chodzi reszta ok sztywna.czy to moze byc od tego czy sie coś innego popier....na suchym idzie jak dzida w koleinach tam ja troszke bujnie ale nie tak jak dziś no masakra maluchy mnie wyprzedzały co mi po 150 koniach jak 30 nie moge ujechać. pozdrawiam wszystkich p10.91.2.0.16v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha haha to Ty nie wiesz, ze maluch jest zimą najszybszy;-) Zaraz idę wstawić nyse na zimę do garażu i przesiadam sie na ciapka z krawężnikiem w bagażniku;-D

 

Trop 1: zbieżność (luzy na wahaczach, stabilizator)

Trop 2: zacisk lekko trzyma

Trop 3: luzy w układzie kierowniczym

Trop 4: nie jestes urodzonym kierowcą;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarciu1111

no mam zimowki . moze i urodzonym kierowcą nie jestem ale jakos innym mnie nie prowadza tylko tym akurat pieprzłem go w kat bo astra na letnich slikach sie lepiej prowadzi.ruszałem troche kołami no jest luz na tych wachaczach galanty no ale zeby az tak nią targalo. cos mi to auto fochy robi jeszcze na dodatek dziwnie z obrotow zchodzi zanim sobie trafi na to fabryczne 900 czy tam ile to trzyma 1500 i powoli powoli schodziprzepustnica sie nigdzie nie blokuje hust wie co to moze ten zawór powietrza dodatkowego. oj te japonskie wynalazki.wiecznie coś . :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aro_prezes

ja stawiam na zle ustawiona zbieżnośc w wyniku wybicia górnych wahaczy, ta różnica jest naprawde znaczna między wybitymi bardzo wahaczami a dobrymi.

1. wymien wahacze

2. sprawdz ew. ustaw zbieżnośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarciu1111

wiec tak koledzy pytalem dziś troche i wachacz kosztuje okolo 250 zł sztuka na szrocie 100 ale co mi po takim który luz ma nawet go niechciałem wykrecać.są jednak tulejki do tego podobno 4 sztuki na wachacz po niecałe 20 zl za 1 koleś który to robił mówi ze po wymianie tulejek mam to samo jak bym kupił ten wachacz za 250 lepszy jest duzo droozszy. co wy o tym myslicie???? a z tymi obrotami to nie wiem co to jest tak samo na bezynie jak i na gazie. jak mu zwolnie pedal gaz to nie wie co robic spadnie na 500 doda sobie na 1000 albo i lepiej ale jak sie juz ustatkuje to chodzi rowno

nie zeby tam caly czas sie telepał. chodzi jak zegarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarciu1111

hehe panowie wachacze juz wyjete sie w poniedziałek bedą robić jeszcze wypatrzyliśmy z kumplem luz na koncowce ukladu kierowniczego w sumie jak auto podniesliśmy to kolo latalo w 3 du...yy ja nie wiem jak patrzyłem mnie sie wydawalo ze leki a on mowie ze masakra tak siak czy owak tulejki kupuje po 15 zl za sztuke robie zbierznośc robimy i jazda bo starych astra moze i sie prowadzi lepiej moze i mlodsza jest ale za hu... nie idzie nią uzgać to tak jak bys sie przesiadl z malucha w coś lepszego a pózniej z lepszego w malucha juz cinko.pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe panowie wachacze juz wyjete sie w poniedziałek bedą robić jeszcze wypatrzyliśmy z kumplem luz na koncowce ukladu kierowniczego w sumie jak auto podniesliśmy to kolo latalo w 3 du...yy ja nie wiem jak patrzyłem mnie sie wydawalo ze leki a on mowie ze masakra tak siak czy owak tulejki kupuje po 15 zl za sztuke robie zbierznośc robimy i jazda bo starych astra moze i sie prowadzi lepiej moze i mlodsza jest ale za hu... nie idzie nią uzgać to tak jak bys sie przesiadl z malucha w coś lepszego a pózniej z lepszego w malucha juz cinko.pozdro..

 

Skąd masz takie informacje? Wahacz kupisz już za 150 zł ( 555 lub FEBI ). Nie kupuj tulejek , bo są ch... warte. Kiedyś wymieniłem i wytrzymały 12000 (dwanaście tysięcy) km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...