Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

AC


Gość patriot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moze ktoś z Was wie czy i w ewentualnie jakiej firmie można wziąć ubezpieczenie AC na prawie 11-letni samochod? Pytałem się w kilku firmach i np w Allianz można tylko do 9-tego roku ubezpieczyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio napisalem maila do brokera, agenta czy jak go tam zwal i poprosilem o oferty OC+AC+NW dla mojej 11letniej Almerki i podal mi ze np Hestia ubezpieczy...

 

w tej chwili mam w PZU ale ubezpieczyli mi jak Almerka miala 9latek i jest kontynuacja.

 

Jak chcesz to na PW dam ci namiary na tego goscia (tylko ze on z Wrocławia jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety kupilem samochod 10-letni, wiec mi zadna kontynuacja nie nalezy sie. Za namiar do faceta z Wroclawia dziekuje, za daleko. Ale jak Hestia jest chetna, to zorientuje sie. Jestem ciekawy ile taka przyjemnosc kosztuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się pytałem o ubezpieczeie golfa to w Samopomocy można ubezpieczać auta <12 lat, w PZU trzeba brac OC+AC i nie ma granicy wiekowej, w Warcie ubezpieczają AC bez granicy wiekowej, ale nie opłaca się bo liczą sobie kosmiczne pieniądze:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AUTOMAT_82

Czy warto tyle inwestowac w stary samochod. No chyba nie przeciwko złodziejom? Aż tak nie kradną Nissanów a co dopiero 10 letnich. Jak ktoś tu pisał 2000zł/rok. To po 4 latach kupujesz drugi samochód.

Chyba że ktoś lubi czasami zachaczyć o inne wozy na ulicy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się pytałem o ubezpieczeie golfa to w Samopomocy można ubezpieczać auta <12 lat, w PZU trzeba brac OC+AC i nie ma granicy wiekowej, w Warcie ubezpieczają AC bez granicy wiekowej, ale nie opłaca się bo liczą sobie kosmiczne pieniądze:).

 

Ciekawe jak to jest...ja najtaniej AC dostałem w Warcie i jeszcze mi na dzień dobry 30% zniżki dali... (AC+OC płacę 1700 PLN/rok - 5%franszyzy)

Ciekawe jak w praktyce wygląda ezgekwowanie kaski w razie stłuczki czy kradzieży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Warcie najgorzej ze wszystkich z odzyskiwaniem kasy.

A ile dostaniesz zniżek zależy od agenta. Widocznie trafiłeś na gościa, który wie, że liczy się prowizja od klienta, reszte potrafi swoim tam w firmie wytłumaczyć - dlaczego tyle zniżki itd.

Szkoda że ja nie miałem tyle szczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, że ubiezpieczałem u teściowej kumpla ;-) a ona ma prawo do jakiś ekxtra zniżek.

Na prawdę było conajmniej tysiąc taniej niż w hestii. Co do ewentualnego odszkodowania jak na razie nie miałem okazji wypróbować Warty i jakoś mi się nie spieszy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...