Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OBROTOMIERZ


Gość adek19

Rekomendowane odpowiedzi

brzydkie to jak cholera... nie prosciej zamiast zegarka na konsoli zapodać orginalny obrotomierz ??

I Estetyczniej i nie będzie się pałętać gdzieś po kabinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,moj znajomy ma coś takiego w garbusie....;p

Nie obraź sie ale dla mnie to straszna bieda;/

P.S Nie ma to jak patrzeć na ładny seryjny obrotomierz gdy wskazóweczka wskakuje na około 6000 obr:>

Nie wiem jak to jest z instalacja obrotomierza ale jak jest taka możliwość to spraw sobie całe zegary już z obrotomierz(na allegro można naprawde tanio dostac)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba wymieniac wszystkie zegary czy mozna wstawic sam obrotomierz w miejsce zegarka :?: :?: :?:

 

i czy podpiecie obrotomierza orginalnego jest skomplikowane :?:

 

czy trzeba cos ustawiac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba wymieniac wszystkie zegary czy mozna wstawic sam obrotomierz w miejsce zegarka :?: :?: :?:

 

i czy podpiecie obrotomierza orginalnego jest skomplikowane :?:

 

czy trzeba cos ustawiac :?:

 

Tego ci nie powiem.Wiem tylko ze na 100% jest w twoich zegarach miejsce na obrotomierz i cały mechanim.Ale nie wiem jak to podłaczyc...;p

Moze inni sie wypowiedzą.Ja tylko dałem pomysł:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie forum jest badzo obszerne ale chyba nigdzie nie ma jak zamontowac obrotomierz (jesli sie myle prosze wyslac mi link)

 

a chodzi mi o to czy jak kupie zegary to je wsadzam i podpinam kable i juz dzialaja???

 

czy musze sie gdzies udzac na ustawienie czegos takego???

 

i bylo chyba gdzies na forum cos takiego ze zegary z silnika 1.6 nie pasowaly do primy w10 1.6

 

jest mozliwe ze istnieje kilka wersji zegarow do 1.6 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...