Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Altima] - problem z częsciami ... :)


Gość Azhrael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. mialem "mala" stluczke .. szukalem na necie jakis informacji o czesciach i tak trafilem na te strone :) jestem tu pierwszy raz .. mam Altime `94 i mam taki problem ... potrzebuje lewego przedniego blotnika i nad kola .. czy ktos wie czy mozna gdzies w polsce kupic te czesci.. zalezy mi na czasie a sprowadzenie ich zajmie troche czasu ... i drugie pytanie .. to lewy przedni amortyzator .. czy ktos moze mi powiedziec jakie dokladni zamontowany jest tam fabrycznie model .. gdyz ucierpial przy stluczce na tyle ze potrzebna jest wymiana w najblizszym czasie .. jakies rady ?? :) z gory dziekuje za odpowiedzi .. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Thomas Ravick

Mam zamiar przywiezc swojego NISSANA SENTRA 1.8 z 2004r z USA do PL. Czy wogole warto jesli taki samochod nie istnieje w Europie. Widze ze masz Altime jak to wyglada w Pomorskim, czy robiles serwisy u jakis specjalnych mechanikow. Jesli chodzi o czesci to mozesz sprobowac na e-bay.com. Sorry ale nie wiem nic wiecej jesli chodzi o czesci. Tutaj W USA napewno jest latwiej o czesci. Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja juz problem z czesciami zalatwilem ... sprowadzam ze stanow sobie sam ... albo ze sklepu Rock Auto albo z Speedy Car Parts ... co do ebay`a to masz racje .. tam tez jest duzo i to bardzo tanio ... ze stanow sprowadzalem ostatnio amortyzatory przednie .. tyle ze mam tam znajomego i przez niego sprowadzam .. zajelo to jakies 2 tygodnie i paczka byla u mnie .. w sumie bardzo krotko liczac przesylke ze sklepu do niego i dopiero do mnie ... Znalazlem tez sklep w Gdansku w ktorym sa najbardziej potrzebne rzeczy na codzien do Nissan`a Altimy i do innych rzadkich modeli ... www.japparts.pl ... Polecam.. ostatnio kupowałem u nich tarcze sprzęgła .. :) Co do spraw mechanicznych to mam znajomego mechanika w Gdańsku który podejmuje sie naprawa tego samochodu .. czasami z brakiem pewności bo predzej nie operowal takiego modelu .. Zamowilem ze stanow takze ksiazki naprawdze i katalogi czesci takze jak narazie niemam juz problemow :) Pozdrawiam AZHRAEL ..... p.s. Mysle ze czesci do amerykanskich samochodow mogą być problemem ale wystarczy troche dobrze poszukać i pomyślec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thomas Ravick

Gratuluje ze Ci sie udaalo naprawic samochod. Mam pytanie - czy samochod sprowadziles z USA. Jesli tak to czy zmieniales cos ze swiatlem mgielnym. Ja chce dokonac zmian w swoim NISSAN SENTRA 2004 zanim stad wyjade zeby nie przeplacac niczego w PL. Czy to swiatlo mgielne to dodatkowy "mode" miedzy swiatlem postojowym a normalnym czy tez chodzi o jakis reflektor. Sorry za slaba skladnie jezykowa. Pozdrawiam

 

Thomas Ravick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak to jest w Sentrach ale w Altimie swiatla przeciw mgielne to osobne reflektory gdzies na wysokosci zderzaka ... ja akurat mam bez tej opcji .. i z tego co mi wiadomo to tak jest w kazdym samochodzie .. przynajmniej ja nie spotkalem sie jeszcze z takim ktory ma przeciw mgielnie na wysokosci mijania itd itp ... ale tak .. sprowadzany byl ze stanow 11 lat temu przez mojego ojca .. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość cornholio78
.. przynajmniej ja nie spotkalem sie jeszcze z takim ktory ma przeciw mgielnie na wysokosci mijania itd itp ... ale tak ..

A w peugeocie 307 i golfie 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...