Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Powitanie i pytanie


Gość sRysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich grupowiczow. Od prawie roku jestem szczesliwym posiadaczem Pathfindera 3.5 V6 2002 r. i moje szczescie byloby tym wieksze, gdyby... dzialaly mi oba piloty do centralnego zamka. Przeszukalem forum, ale niestety nie znalazlem info jak zaprogramowac pilota. Moze ktos z grupowiczow dysponuje takimi informacjami? W kluczyku jest NATS, immobilizer dziala, problem jest tylko z pilotem do centralnego zamka. Pozdroovka. sRysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grupowiczow. Od prawie roku jestem szczesliwym posiadaczem Pathfindera 3.5 V6 2002 r. i moje szczescie byloby tym wieksze, gdyby... dzialaly mi oba piloty do centralnego zamka. Przeszukalem forum, ale niestety nie znalazlem info jak zaprogramowac pilota. Moze ktos z grupowiczow dysponuje takimi informacjami? W kluczyku jest NATS, immobilizer dziala, problem jest tylko z pilotem do centralnego zamka. Pozdroovka. sRysiek.

Bardziej odpowiednim działem do zadawania tego typu pytań byłoby forum eksploatacja. Przenoszę.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie znalazłem w moich notatkach Twojego modelu, lecz wszystkie auta (Primiera, Almera, Maxima) z 2002 roku programuje się tak samo.

1.-włącz zapłon 6 razy w ciągu 10 sek.

2.-dwa razy powinny mignąć awaryjne

3.-masz 2 min. na zaprogramowanie max. 4 pilotów

4.-kłuczyk w poł. wył.

5.-naciśnij i trzymaj przycisk otwarcia

6.-trzymając przycisk otwarcia naciśnij przycisk zamknięcia 3 razy

7.po 3 razach póść przycisk otwarcia, awaryjne powinny mignąć 1 raz (czasami nie miga)

8.-następny pilot tak samo

9.-włącz kluczyk w pozycję "ON"-zapłon

10.-awaryjne powinny mignąć 2 razy dla zaprogramowania 1-3 pilotów, 1 raz dla zaprogramowania 4 pilotów

11.-procedura jest zakończona

Napisz czy procedura ta okazała się skuteczna dla Twojego auta.

Pozdrawiam.

Tomasz_A 2,2 Di

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...