Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alu pierścienie na zegary


Gość kania
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam takie pytanko, gdzie zamawiałeś te pierścienie, też bym chciał je założyć a nie namierzyłem jeszcze gdzie je kupić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanko, gdzie zamawiałeś te pierścienie, też bym chciał je założyć a nie namierzyłem jeszcze gdzie je kupić.

 

Pozdrawiam

 

 

Zerknij na ten adresik, myśle że znajdziesz to czego szukasz.

 

http://dido.win.pl/sklep/index.php?cPath=21_36

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam P11 GT z 97 r. mam nadzieje że od zwykłej Primerki będą pasowały, są troche inaczej wyskalowane ale mam nadzieje że obwód tych okręgów jest taki sam.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

 

[ Dodano: Wto 14 Lis, 2006 18:41 ]

czy ma ktoś alu pierścienie na zegarach w P11.144? Proszę o fotki ponieważ dopiero co takie kupiłem ale wydaje mi się, że gość przysłał do P11 a nie do P11.144.

 

Ten gość w opisie pisze że ma tylko do zwykłej P11, ale jest tam też dość dokładne zdjęcie, może ono pomoże Ci określić czym te zegeary różnią się od twoich.

 

http://dido.win.pl/sklep/index.php?cPath=21_36

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam P11 GT z 97 r. mam nadzieje że od zwykłej Primerki będą pasowały, są troche inaczej wyskalowane ale mam nadzieje że obwód tych okręgów jest taki sam.

Pierścienie od "zwykłej" P11 pasują do GT.

Jakby coś mogę je załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek_Lublin

Spotkal sie ktos z Was moze z takimi tarczami na zegary ale stylizowanymi, np. na styl retro?? Takie lekko zbrazowione, taka czcionka jak w zabytkowych autach:) widzialem to u czlowieka w BMW 318i, bardzo mi sie spodobalo i na to "choruje". Do tego te aluminiowe ringi...bardzo estetycznie by to wygladalo :) Jesli macie jakies namiary to dajcie znac:) Ewentualnie, zostawcie namiary gdzie mozna nabyc tarcze ingido, a w ostatcznosci normalne biale. Wszystko oczywiscie do P10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś mogę je załatwić.

Stranger taniej niż u DIDOBMW?

Spoko jak by co to się odezwe tylko napisz jakie koszty

Dido sprzedaje je chyba po 60zł plus przesyłka. Ja mogę dostarczyć te same po 61zł z przesyłką priorytetową w cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z Was moze z takimi tarczami na zegary ale stylizowanymi, np. na styl retro?? Takie lekko zbrazowione, taka czcionka jak w zabytkowych autach:) widzialem to u czlowieka w BMW 318i, bardzo mi sie spodobalo i na to "choruje". Do tego te aluminiowe ringi...bardzo estetycznie by to wygladalo Jesli macie jakies namiary to dajcie znac:) Ewentualnie, zostawcie namiary gdzie mozna nabyc tarcze ingido, a w ostatcznosci normalne biale. Wszystko oczywiscie do P10

 

Jak wpiszesz na allegro w wyszukiwarce "indiglo" to znajdziesz tam chyba takie tarcze o jakie Ci chodzi, tylko że nie widziałem do żadnej Primerki. Pewnie trzeba ich pomęczyć telefonami i zrobią w końcu to producent jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, zostawcie namiary gdzie mozna nabyc tarcze ingido, a w ostatcznosci normalne biale. Wszystko oczywiscie do P10 :)

Polecam zajrzeć do mojego wątku o znalezionych tarczach Indiglo do P10 :arrow: TUTAJ

Cena podejrzana, ale za kilkanaście $ można spokojnie kupić. Tyle tylko, ze ze skalą w mph i malutką w kph.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...