Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zegary indiglo do P10


Gość Stranger

Rekomendowane odpowiedzi

Szperałęm sobie na eBay'u w poszukiwaniu czegoś akiego do swojej P11 i nawinęły mi się piękne zegary do P10: LINK

 

Super sprawa i tylko $10 ( plus parę złotych za przesyłkę do Polski, chyba że wykorzysta się któegoś z naszych amerykańskich przyjaciół ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zakres obrotów jest wyskalowany na maks 9000obr/min. Ja tyle nie mam :). Cena jednak bardzo interesująca. Nie ma tylko inwertera, ale to koszt około 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na allegro sporo jest tego typu zegarów, więc wystarczy,że sam sobie tam wejdziesz i poszukasz. Nawet jeśli nie będzie pod nismo to śmiało możesz napisać do sprzedawcy innych zegarów pytanie czy nie ma w ofercie do nissana lub czy nie zrobi na podstawie zeskanowanych Twoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo napisal w opisie ze cena za wysylke 8.99$ dotyczy tylko stanow zjednoczonych. za wysylke do PL doliczy sobie pewnie kolejne 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość WOJTUSMAXIMUS02

zostaw sobie orginal ....niekabinuj tam z zegarami .....ja znam paru gosci co sobie takie pokupili i zalozyli i w niedlugim czasie sie zrypaly,....tj...podswietlenie cale padalo ..........i pozniej spowrotem stock zegary zalozyli..... :| .... to taka tandeta .z wygladu ale niepraktyczne........Ale jak ci sie podoba to rob jak uwazasz ..pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...