Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

szukam dobrego aso


Gość suchy1982
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie zwracam sie do was z zapytaniem czy ktos zna dobre aso w grudniu bede w polsce i chce wstawic autko do konkretnego serwisu a bede w ostrolece woj mazowieckie podajcie najblizsze znajdujoce sie serwisy z gory dziekuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie zwracam sie do was z zapytaniem czy ktos zna dobre aso w grudniu bede w polsce i chce wstawic autko do konkretnego serwisu a bede w ostrolece woj mazowieckie podajcie najblizsze znajdujoce sie serwisy z gory dziekuje :wink:

 

Ten post powinien znaleźć się tutaj :arrow: http://www.nissanklub.pl/forum/viewforum.php?f=22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety musze cie zmartwic, nie ma takowego :P

 

poszukaj tutaj, pewnie szybciej znajdziesz namiar na jakis godny zaufania warsztat a moze nawet aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z opinia ze kazde ASO jest zle.

 

Tez znam jedno ASO Nissana na ktore nie slyszalem zlej opinii i osoby ktore korzystaja z jego uslug je chwali. Ale to nie region ktorego dotyczy zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez znam jedno ASO Nissana na ktore nie slyszalem zlej opinii i osoby ktore korzystaja z jego uslug je chwali. Ale to nie region ktorego dotyczy zapytanie.

 

A możesz rozwinąć ? Może być na priv aby nie było darmowej reklamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam sie bac swojej opinii... moge publicznie.

Chodzi o Japan Motors Bielsko-Biala, juz w jednym poscie wypowiadalem sie o rzetelnym podejsciu do sprawy.

 

Dojezdzam do tego ASO 75km w jedna strone! Mimo ze mam 5km do Rybnickiego (w tym zalatwiam tylko drobiazgi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojezdzam do tego ASO 75km w jedna strone! Mimo ze mam 5km do Rybnickiego (w tym zalatwiam tylko drobiazgi)

 

No to ja też zrobię reklamę (panie Tomku liczę na rabat przy następnym przeglądzie :D).

Też mam około 70 Km w jedną stronę tyle że Tarnów :evilbat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie zwracam sie do was z zapytaniem czy ktos zna dobre aso w grudniu bede w polsce i chce wstawic autko do konkretnego serwisu a bede w ostrolece woj mazowieckie podajcie najblizsze znajdujoce sie serwisy z gory dziekuje Wink

A może po prostu rozejrzyj się za dobrym zakładem mechaniki pojazdowej w zależności od tego co chcesz zrobić. W dobrym warsztacie są lepsi mechanicy, nikt Cię nie olewa a taniej płacisz. No chyba że masz autko na gwarancji.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...