Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czym i w jaki sposób najlepiej konserwować progi?


mmdelphi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy polecacie jeszcze jakieś inne środki? Używał ktoś może produktów firmy BOLL?

tak,do podwozia na pistolet i do profili zam jest oki,powiem szczerze że to wszystko prawie jedno i to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze używam wosku do konserwacji profili zamkniętych firmy NOVOL. Nie próbowałem innych wynalazków , bo ten jest na prawdę dobry. Przykład mam z poprzedniego samochodu , który jest teraz w rękach znajomego. Był to poczciwy opel kadett i po 7 latach po wymianie progów i konserwacji nie ma najmniejszych ognisk korozji. NOVOL jest na prawdę dobry. Kosztuje ok 15 zł za litrową puszkę , którą przykręca się do pistoletu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy polecacie jeszcze jakieś inne środki? Używał ktoś może produktów firmy BOLL?

 

ja używałem takiego w spraju z rurką. na progi i drzwi potrzeba 2-3 puszek w zależności ile napsikasz. Co do skuteczności to trudno coś powiedzieć. z zewnątrz progi są w świetnej formie. dziur nie ma a do środka raczej nie da rady zajrzeć, no chyba że jakąś sondą ;) . Środek nie śmierdzi. pamiętaj tylko żeby nie robic tego w garażu bo wylewający się nadmiar zasyfi Ci podłogę. lepiej sobie podłożyć pod otwory jakieś puszki lub butelko. No chyba że lejesz w glebe ale to juz twoje sumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...