Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zabezpieczenie lusterka przed krazdzieza


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w piatek buchneli mi lusterko lewe w nawarze...montaz jest tak idiotycznie prosty ze to zadna filozofia i nie wiem czy nawet 5 sec na to potrzeba....

 

nie wiem moze je przejechac diamentem coby porysowane bylo (ale moze zima jak sie podgrzeje peknac)

 

moze na stale na klej przykleic (a wtedy jak sie cos spiepszy to cale bede musial pomieniac albo rozwala mi cale lusterko)

 

to jakas plaga, jadac do aso po nowe widzialem porsze kajen z wyciagnietymi 2 wkladami

 

powiedzcie mi tylko, skoro kradna to jakis imbecyl kupuje takie...sr** juz na zlodzieja ale takiemu kretynowi co je kupi to bym paszcze rozkwasil..

 

ps. a policja raczej nie zacheca do zglaszania takich rzeczy...

 

3,5 stowy fak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka, w sobotę przecież giełda jest.

Największy problem to mają z tym właściciele transitów, znajomy przed giełdą zawsze odstawiał gdzieś auto bo już się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopóki jest popyt, to będą kradli. Policja nic nie może zrobić, bo sprzedawca na giełdzie powie, że to z rozbitka albo z niemieckiego szrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crensch, możesz jeszcze zakupić znakowanie szyb i lusterek, ewentualnie pisakiem UV od spodu podpisać i potem z gliniarzem na giełdzie sprawdzić - zdaje się że sama policja kiedyś proponowała tak robić.

 

No nie wspominając o zabieraniu lusterek, anten, wycieraczek, atrap, znaczków i wszystkich innych ruchomych części ze sobą do domu 8)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co mi da oznaczenie? bede jezdzil caly dzien po gieldach ?

 

wypiaskowac by mozna napis " nie kradnij ch.. " to moze by zostawili...albo ze zlosci rozwalili...ee tak czy tak by wzieli..qq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba najlepiej dobrze przykleić. Aż tak często się tego nie wymienia (ja jeszcze nigdy nie musiałem), a jak goście po 30s nie dają rady to będą szukać łatwiejszego łupu.

 

Może jeszcze czujnik alarmu podłożyć pod spodem, wtedy jak zaczną kombinować to się włączy!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche drastyczny sposob (i bardzo mozliwe ze karalny):

mój niedoszły teściu ;) w swojej Omedze przykleil od wewnetrznej strony lusterka kawalki żyletki. Gosc jak kradl lusterko to tak se pocharatał palce ze krew byla na calych drzwiach przednich... Ze złości rozwalił cale lusterko ale wiecej juz nie podchodzil do auta...

 

Z kolei moj kumpel (tez w Oplu) zamontowane lusterko tak uszkadzal ze byl albo pekniety rog (np. nozem do ciecia kafelek) albo lusterko bylo pekniete w pol... Nie przeszkadzala to zbytnio w jezdzie a zlodzieje tez juz nie brali bo kto im kupi uszkodzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznakowalem samochod (tak swoja droge to niepotrzenie tyle zaplacilem bo w somerwie mozna zamowic zestaw za 60 pln)

zobaczymy..

ps nie polecam do znakowania serwisu opla dixi-car w raszynie - nie uprzedzili ze jesli bede znakowal lusterka to bedzie to dodatkowo platne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak buchnie lusterko z dosc duzym znakowaniem i dosc widocznym to nastepnym krokiem bedzie oznakowanie go i napis na srodku C**J. nie wiem czy wtedy kogos skusi takie lusterko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item144856165_orygin...ara_.html#photo

osoba sprzedajaca podala mi kontakt do inne ktora twierdzi ze kupila na gieldzie w poznaniu i ma fakture zakupu...

 

na aukcji jest prawe ale w tle zdjecia lezy prawe

 

dzwonilem na komisariat ale nie zajma sie tym do momentuu kiedy tego nie zglosze,,,,

 

nie wiem co robic bo troche meczy mnie wizja 2h na policji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze im dalej sam dojde tym lepiej

juttro zadzwonie do miska co to kupil z poznania i sprobuje wyciagnac dane z faktury...

 

dzieki Ruda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...