Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarówki w P11,dokładnie w przednich lampach


Gość Radkiewicz Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radkiewicz Krzysztof

Witam,witam

Dziś właśnie poraz pierwszy w P11(wcześniej miałem p10),wziąłem się do wymiany światła mijania tzw. krótkiego.Wyjąłem żarówkę,patrzę -H1.

Postanowiłem zobaczyć też jaka siedzi obok tzn.w świetle drogowym tzw.długim-zobaczyłem -H1-identyczna jak w mijania ,to mnie rozje bało.

Jakiś palant przede mną włozył identyczne żarówki. :x

Chyba ,że tak powinno być :o ,ale chyba nie sądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to jakie żarówki powinny tam być według instrukcji - jesli ktoś ma.

Pytam z premedytacją bo ja kupiłem latem tak jak stało w instrukcji żarówki H7 (o ile dobrze pamiętam) jakiez było moje zdziwienie kiedy wydłubałem żarówkę z reflektora a tam siedzi H1 :):)

Nieco mnie to wkurzyło ale na stacji gdzie je kupiłem po moich tłumaczeniach nawet mi wymienili. Ale goście nie mogli uwierzyć aż nie zobaczyli.

Taki pewnie drobny błąd w tłumaczeniu instrukcji z japońskiego na nasze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11 zarówno w światłach mijania, jak i drogowych stosowane są żarówki H1.

P.S. W halogenach też są żarówki H1.

Ciekawi mnie fakt, że w linku podanym przez jurgenik'a stoi napisane, że w przeciwmgielnych są żarówki H3. A sam osobiście przy wymianie montowałem tam H1 tak jak mówisz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem kiedyś w necie, że w P11 w halogenach są H3. Widocznie ktoś niezbyt poinformowany pisał te instrukcje :grin:

Chyba, że na inne rynki np. na azjatycki montowane były inne przeciwmgielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...