Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrząd wymiana - Jakie części i gdzie w Warszawie ?


Gość pawel_316
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam pytanie co do wymiany rozrządu w tym aucie. Ci ile powinno sie wymieniać rozrząd ? Co wymieniać ? Jakiej firmy części stosować ? Czy wogóle opłaca sie "oszczedzać" na zamiennikach ?. A może wiecie gdzie w Warszawie zrobiliby coś takiego ?

 

Serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe szczerze to nawet jeszcze nie widziałem tego samochodu bo brat nim przyjezdza za pare dni z niemiec dlatego tak wstępnie pytam..

 

a tak w razie czego to mniej wiecej jaki jest to koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

u mnie przed zalozeniem gazu nie bylo slychac nic na jałowych obrotach oczywiscie, na wyzszych ladnie mruczał a teraz wyżarło troche wydech ale nadal jest w normie,

rozrzad rzęzi, zreszta jakby halasowal to powinienes slyszec, cicho dzwoni albo taki odglos chropowaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
co to znaczy ze rozrzad halasuje? jaki to dzwiek?

 

U mnie np przy ok.3000RPM słychać jakby lekkie bardzo szybkie stukanie młoteczkiem w ściankę gdzie jest górny łańcuszek, chwilami nawet jakoś tak nieprzyjemnie rzęzi i na biegu jałowym na rozgrzanym silniku trochę falują obroty.

 

To samo miałem w Micrze ale po wymianie rozrządu wszystko ustało więc jak pisałem w innym temacie w najbliższy poniedziałek maszynka zostanie odstawiona do małego remonciku. :)

 

 

A dzięki pomocy Wielkiego Waca niedługo zakładam to wszystko do mojej Setuni :)

 

p1180126vz8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

rz uzupełnij profil zebyśmy wiedzieli skąd jesteś a może ktoś z Twojej okolicy kto już to przerabiał się z Tobą ustawi na osłuchanie żeby zdiagnozować co i jak.

 

Bo jak to nagrasz na mp3 to może być słychać jakieś inne dźwięki, które będą zakłucały dźwięk rozrządu.

 

Bo może to być coś innego, patrzyłeś pod podwoziem czy jakieś pierdoły na wydechu sie nie poluzowały i teraz robią hałas? Ja dostawałem cholery jak nie mogłem zdiagnozować takiego brzęczącego hałasu przy pewnych prędkościach obrotowych i po wjeździe na kanał okazało się, że to jakaś obejma wydechu sobie lata po nim i mnie wqrwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rz uzupełnij profil zebyśmy wiedzieli skąd jesteś a może ktoś z Twojej okolicy kto już to przerabiał się z Tobą ustawi na osłuchanie żeby zdiagnozować co i jak.

 

profil zaktualizowany :)

 

czesto widze we wroclawiu takie NX-iki, zoltego i czarnego, czy nawet ze 2 czarne. ciekawe cy to ktos z forum ;)

 

wczoraj tez zauwazylem ze ciutke oleju ubywa. w poniedzialek jade wymienic i dalej bede monitorowal sytuacje ;)

 

i jeszcze jedmno pytanko do was, czy duzo oleju i takiej majonezowatej bialej papki wypluwa odma? wczoraj sprawdzalem i troszke tego bylo, tzn. takiej bialej mazi, bo oleju nie widzialem

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

johny_fellow widze ladny rozrzadzik sobie skombinowales od WielkiegoWaca, co to wogole za firma pochwal sie kto to produkuje

koszt ok 500zl

b dobrze ze tego JC nie zalozyles w koncu

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...