Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przepływomierz powietrza czy rozrząd POMOCY


Gość darek826
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc

kupiłem almere n16 1.5 2001 samochód nie ma mocy wskazówka obrotomierza w trakcie jazdy pływa na niskich obrotach stoi zaczołem od wymiany filtra powietrza (brudny zaklejony "syf") wymieniłem świece obiadwy nadal te same chodz mocy ma troszke wiecej wyjołem wtyczke przepływomierza powietrza zapaliła sie kontrolka wiec na trybie awaryjnym przyjechałem z Piły do Szczecina na badaniu komputerowym okazało sie ze tylko przepływomierz jest niesprawny skasowano inspekcje ale nadal obiawy te same prosze o pomoc co robić dalej gdzie jest pies pogrzebany pozdrawiam

darek826

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno pytanie: Czy do przepływki idzie Ci 4 czy 5 kabli?Jeśli 4 przepływka kosztuje 199 zł w aso Jeśli 5 to trzeba kupić w/w przepływkę za 199 i przłożyć diodę umieszczoną z boku przepłyki ze starej na nową i nówka przepływka gotowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Albin, witaj kolego

dzieki za odpowiedz na forum na moje pytanie mam kolejny problem:okazało sie ze był to rozrzad ale teraz po wymianie w trakcie jazdy czuje jakby samochod yroszke ciagnął na sprzegle no i nie ma ducha chodz i przed wymiana nie miał ducha jedyna zecz ktora sie poprawiła to to ze obroty juz nie pływaja co to moze byc ? czy ty tez masz n16 i jests ze szczecina prosze o pomoc

pozdrawiam darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i silnik ma nowy łańcuszek faktycznie był wyciagniety ale teraz pojawił sie kolejny problem mianowicie mam odczucie ze ciagnie na sprzegle ale co ma wspolnego łancuszek ze sprzeglem? moze potrzebna jest regulacja jakas nie wiem nie znam sie prosze o pomoc moze kolega ze szczecina podac namiary na jakiegos dobrego mechanika ? serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego tutaj nie rozumiem :| jak po wymianie łańcuszka można czuć że ciągnie sprzęgło??? No chyba że wyjmowali ci silnik i odłanczali linki od sprzegła?? :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawcioman
prosze o pomoc moze kolega ze szczecina podac namiary na jakiegos dobrego mechanika

No problem kolego Ja dalem swoja Nysske do PBAuto na Mieszka I

Kolesiem sa tam naprawde dobrymi fachowcami

Wiem jeszcze o fachowcach od japoncow na Wernyhory ale tam nie korzystalem z uslug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Panowie jest jakis sposob na sprawdzenie czy przeplywomierz jest dobry??

 

1. Komputer

2. Musisz zmierzyc napiecie na nim, Gdzies na forum jest ile powinno byc :)

 

On jest schowany czy jest gdzies widoczny w N16 2001r??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...