Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TUNING OPTYCZNY Almery N15


Gość matek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Dopiero zaczynam więc prosze o wyrozumiałość.Mam Almerke 1.4 3d a chciałbym aby wyglądała troche ładniej za niedużą kaske.Mam w planach jakieś ładne progi jakaś siatka tuningowa na przedni zderzak i może wymienić tylni,chce założyć też spojlerek nad tylnią szybe (o kołach pomyśle na wiosne)prosze o porady co,gdzie,jak i za ile, co do malowania to mam znajomego co robi to nie drogo i dobrze,Ogólnie prosze o porady co zrobić aby było miło :) na początek mam 1500zł,bo musze troche oszczędzać bo mam wesele we wrześniu :), acha chciałbym zrobić coś z tylnimi lampami (może nakładki )ale nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro wpisz almera w dziale części samochodowe tuning i wyskoczy Ci trochę rzeczy. Gość o nicku wakdar-tuning ma zderzak przód/tył i lotkę nad tylną szybę za przyzwoite pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki zobacze

 

[ Dodano: Pią 01 Gru, 2006 16:56 ]

są ale jakoś nie te modele zderzak przedni jest fajny ale tył odpada a lotke widziałem fajnie3jszą tylko nie moge jej już spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki zobacze

 

[ Dodano: Pią 01 Gru, 2006 16:56 ]

są ale jakoś nie te modele zderzak przedni jest fajny ale tył odpada a lotke widziałem fajnie3jszą tylko nie moge jej już spotkać

 

oj naszukasz się bo o ile na zachodzie coś tam jest to u nas bida i only home made wchodzi w grę albo drogie firmy przerabiające zderzaki itp ( bo te z allegro to nic ciekawego stylistycznie)

Progi uniwersalne dobierzesz ale jak to uniwersalne nie zawsze idealnie pasują :mikolaj: co jeszcze , lotka do 3d tu tego jest w miare dużo wystarczy obserwować allegro lub iść na giełdę. O innych rzeczach możesz zapomnieć no chyba ze przednie lampy z ringami od sentry jeden z allegrowiczów je ma a ja mam jedne na sprzedaż ( tak tak kryptoreklama)

 

prawda jest taka że almerke wystarczy ładnie ale bez przesady zglebić i dać felgi byle nie 14 i już wygląda fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka zdjecie TWojego autko to bedize wiadomo co masz a czego nie. na głownej stronie masz dziła z autami klubowymi tam tez możesz spojrzec co klubowicze porobili ze swoimi N15 i jesli cos sie Ci spodoba to ewewntualnie mozesz zapytac.

Polecam auto od Zella i WWLa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz cos trwalego to zapomnij o dokladkach i progach typu uniwersalne.

Ja trafilem ze Zell mial z oryginala swojego dokladke i progi, ktore sa spasowane i zrobione z materialu ktory sie nie lamie po wygieciu.

Aktualne fotki w linku z podpisu bo na stronie sa starsze bez dokladek i na zderzaku GX.

Szukaj raczej rozbitkow, bo z Niemiec itd to bajonskie sumy wychodza.

Dokladke na przod po lifcie 98-99 GX ma jeden z klubowiczow, sprawdz ogloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...