Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16 - 5 x 114,3


Gość CrustMan

Rekomendowane odpowiedzi

tzn ja rozumiem, że 4 i 5 to jest ilość śrub, to wiem, tylko własnie chodzi mi o to, czy w Almerze N16 gdzie standardowo są 4 śruby na koło, można zrobić tak aby założyć koło na 5 śrub?

 

sęk w tym, ze znalazłem śliczne felgi aluminiowe :) tylko niestety występują w wersji na 5 śrub.. i stąd moje pytanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej mona to zrobic tak jak pisal Zell :) ewentualnie mozna jeszcze w taki sposob, ze montuje sie pierscienie redukcyjne..... tyle ze wtedy musisz sie liczyc z tym ze fele Ci troche uciekna na zewnatrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym, ze znalazłem śliczne felgi aluminiowe tylko niestety występują w wersji na 5 śrub.. i stąd moje pytanie..

 

Witam, miałem taki sam problem były ładne felgi ale z takim włąsnie rozmiarem , w Almerze TINO wystepuja na 5 srub w rozmiarze 5x114.3 moze własnie takie rozwiazanie byłoby najlepsze, czyli dowiedziec sie czy tarcze z Tino beda pasowały do N16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej i lepiej znaleźć felgi w swoim rozmiarze (ewentualnie jakieś podobne lub więcej dopłacic za lepsze), no chyba że macie sporo kasy na zbyciu i/lub dużo wolnego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...