Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera, opinie o silniku diesla.


Gość dialo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mogę kupic primerke z 2000 roku z silnikiem diesla, ale nic nie wiem o tym silniku. Jest tam 2,0 TD. Proszę o jakies opinie o tym silniku jak: spalanie, moc, awaryjność, wytrzymałość, ceny cześci. Z gory wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się właściciele wypowiedzą, ale zaprzyjaźniony mechanik mówił mi kiedyś, że często lecą głowice.

Co do osiągów to rakieta to nie jest, ale jeśli nie zależy Ci na sprincie spod świateł to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pali mało, silnik bardzo obciążony i za słaby, najczeszcze usterki to wywalona uszczlka po głowicą lepiej juz kupic benzyne 1,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radoslawos

tak jak napisali koledzy wczesniej rakieta to to nie jest, mnie pali około 7,5 l w mieście, mam przejechane 107 000 i nie byo zadnych problemów słyszałem tez ze te silniki sa bardzo zywotne, rozbujałem furę max do 170km/h przyspieszenie do 100 ok. 14s. motorek sprawdza się jako jednostka napędowa rodzinnego kombi (takim jeżdze) 90koników ma ten motorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już 100 razy opinie na temat tego silnika, i po raz 101 pisał nie będę, polecam użyć opcji szukaj. Powiem że smigam już takim autem kilka lat i awarii nie odnotowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na liczniku 220 tys. Wszystko w normie. Silnik trochę za słaby jak do tego samochodu. Marnie się zbiera na niższych obrotach (1500-2000), na wyższych (2500-3500) jest lepiej, ale więcej pali. Jak się rozbuja to całkiem fajnie leci. Spalanie z klimą 6-6,5 l na trasie, 7,5-8,5 l w mieście. Silnik na wolnych obrotach trochę przenosi wibracje do wnętrza. Poza tym ok. Z tym silnikiem to typowe autko rodzinne. Pozdrowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...