Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Naprawa listwy tylnej klapy


Gość profes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Listwa na klapie brata K11 ledwo się trzymała i zdjęliśmy. No i niestety, na cztery mocowania trzy urwane. Posklejać chyba się nie da, brakuje mocowań, chyba żeby zaadoptować mocowania od czegoś innego. Tylko od czego? I jak to zrobić? Możliwe byłoby chyba zamocowanie jakichś czterech elementów plastikowych na śruby i doklejenie do nich trochę przerobionej listwy.

 

Szukaliśmy listwy na szrotach w mojej okolicy, nie ma. Może znacie jakieś dobre szroty w okolicach Wawki i możecie polecić?

 

Na razie założyliśmy lampkę od żuka, nie wygląda fajnie, ale świeci jakoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej by bylo jakbys zrobil fote od wewnatrz jak to masz polamane,

bo ja tez mialem polamane na grande i jeden zrobilem tak ze udalo sie skleic z podkladkami, drugi uzylem dluzszej sruby zaczepiajac glebiej tego plastiku a trzecie uzylem duzo szerszej podkladki niz koniec sruby co trzymal i jeszcze glebiej ona chycila ten plastkik noj jakos to sie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę zdjęcia zrobić nie mogę, bo listwa leży u brata. Ale jest tak: dwa mocowania są urwane do "łysego" plastiku i ich kawałki zaginęły, jedno jest sprawne, a jeszcze jedno mocowanie zostało na śrubie na klapie. Akurat ta śruba jest mocno zardzewiała i plastik nie chce zejść, więc raczej nie da się go zdjąć w stanie nienaruszonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

profes, Mam podobnie po bokach są pourywane, czekam aż się rozwali to ją przykleje na stałe, a jak nie da rady to wezme i kupie nową, bo inaczej nie ma jak, poszukaj na allegro micr do rozbiurek to odczepią Ci to :) pewnie za niewielkie pieniadze niż bawić się w jakieś zaczepy i wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowych nie ma :) a na allegro nie chcą wcale rozbierać klap. chociaż może nie trafiłem. też myślałem, żeby przykleić na cacy, ale czym? przecież mój staruszek jak złapie i będzie chciał otworzyć to znowu urwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje kupic taka listwe jak ja od modelu po lifcie za 80 do 120 zl masz listwe ta ze znaczkiem ,jest z lepszego plastiku ma zabezpieczenie przed wyrwaniem i w listwie masz znaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również miałem problem z tą listwą u mnie całkiem pękła. Trudno ją kupić w rozsądnej cenie, bo albo można dostać całą tylnią klapę za 250 zł albo samą listwę za 100 zł. Mi w końcu po 2 tyg. Udało się ją znaleźć na allegro (Micra do rozbiórki) za 50 zł plus przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa znaczki nissana teraz masz ja bym raczej jeden usunal ;), ale co kto woli

mam jeden,a nad znaczkiem nissana jest znaczek od nissana skyline ,,gtr.,,

łohoho a skąd masz taki znaczek:D

 

 

Ja wyjąłem 4 śruby mocujące z klapy wkleiłem w listwe ( dobrze zalałem ) i od tyłu - a raczej od wewnątrz rozebranej klapy przykręciłem. Efekt niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa znaczki nissana teraz masz ja bym raczej jeden usunal ;), ale co kto woli

mam jeden,a nad znaczkiem nissana jest znaczek od nissana skyline ,,gtr.,,

łohoho a skąd masz taki znaczek:D

 

Ja wyjąłem 4 śruby mocujące z klapy wkleiłem w listwe ( dobrze zalałem ) i od tyłu - a raczej od wewnątrz rozebranej klapy przykręciłem. Efekt niezły

 

W PRIMERCE P10 MAM TEZ TAKI

fotka wyrazniejsza lepiej widac znaczek na ciemnym kolorku

HPIM1740.jpg

jutro zrobie foto samego znaczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to ja sie pochwale listwa

Obrazek

:D:D:D:D:D:P

 

Mrówa a gdzie takie rursko do micry dostałes ?? :zdziw: :zdziw: Mi facet od tłumikow powiedzial, że zadna buczaca wielka rura nie wejdzie bo podobno maly tlumik jest....widze ze sciemnial :> ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w PL takowe sprzedają?? :)
sprawdze czy sa bo ostatnio nie bylo ,jak bedzie to dam znac :)

 

[ Dodano: Pią 12 Sty, 2007 18:14 ]

o to ja sie pochwale listwa

Obrazek

:D:D:D:D:D:P

 

Mrówa a gdzie takie rursko do micry dostałes ?? :zdziw: :zdziw: Mi facet od tłumikow powiedzial, że zadna buczaca wielka rura nie wejdzie bo podobno maly tlumik jest....widze ze sciemnial :> ...

jest to tlumik firmy supersprint :)

HPIM1693.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, listwa z micry po lifcie już w domu. Rzeczywiście wygląda porządniej, jakby grubszy plastik. Tylko w założeniu przeszkadza ten znaczek na klapie :) Czy to wielka filozofia go odkleić? Czym zmyć ślady po kleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No dobra, listwa z micry po lifcie już w domu. Rzeczywiście wygląda porządniej, jakby grubszy plastik. Tylko w założeniu przeszkadza ten znaczek na klapie :) Czy to wielka filozofia go odkleić? Czym zmyć ślady po kleju?

 

a skad wytrzasnales ? ;) i ile dales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...