Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie o plastikowe Oslony pod silnik w N15!!!


Gość gajos1902
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gajos1902

Witam mam pytanko dotyczące oslon pod silnik w N15 na jednej z aukcji allegro pod adresem

 

http://moto.allegro.pl/item154822333_oslon...n_almera_i.html

 

 

Pytanie dotyczy czy oslony pokazane w tej aukcji beda pasowaly do mojej N15 w 100% Bo sam osobiscie nie mam pojecia jak wygladają te oslony gdyż ich nie posiadam :-)

CZekam na opinje Znawców tematu :-)

 

[ Dodano: Pią 05 Sty, 2007 15:13 ]

A tak wogule kupolwal juz ktos z was oslony u tego typa pasują ogolnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie osłony są montowne fabrycznie (przynajmniej tak mi się wydaje) i jeżeli ich nie masz to może to świadczyć o dzwonie. U mnie wiszą takie na łaczeniu nadkoli ze zderzakiem a mam zdrowy samochód.

Poza tym fajnie jakby była osłona pod cały silnik - skończyło by się piszczenie wszyskich pasków po przejeździe przez kałużę.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Taka osłona pod silnik nie była montowana w żadnej almerze więc nie jest to znak, że miała wypadek. Podobnie z matami przyczepionymi pod maską. Były zakładane tylko w almerach z silnikiem diesla.

Ja sam robiłem taką osłonę pod silnik rok temu. Robił mi ją gość na specjalne zamówienie. On się trudni taką pracą i robi indywidualnie do każdego samochodu. Jest to dobra sprawa bo silnik się szybciej nagrzewa i dłużej trzyma temperaturę zwłaszcza w zimie.

Dodatkowo z mat kupionych na allegro zrobiłem sobie wygłuszenie pod maską. Chodziło mi głównie o to żeby tak jak od spodu tak i z góry silnik się nie chłodził. Wszystko zdaje egzamin i jestem zadowolony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jest sens montowania takiej osłony. Argumenty za (fakt, że bardzo lakonicznie ale więcej raczej się nie da) przedstawiłem w swoim poprzednim poście. Faktycznie cena spora. Ja taką osłonę zrobiłem za 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie cena pewnie bym pomyslal o tych oslonach.

Co fakt unikam dodatkowych bajerow z uwagi ze im wiecej naczepiam tym pozniej wiecej halasu na naszych drogach.

Ogolnie Almi mi sie nagrzewa bardzo szybko odpalajac ja rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...