Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drifting school - 1h10min


Gość PMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.. i wielu z nas potrafi tak prowadzić auto... j

 

a ja Cie zapewniam ze 100% z nas (mowimy o tym forum) nie potrafi tak prowadzic auta.

 

najbardziej podobał mi się fragment z MR2 ... lol ... miałem podobną sytuacje kiedy wsiadłem po raz pierwszy do mr2 mojego staruszka mialem wtedy z 17 lat i byłem strasznym kozakiem... na całe szczęscie zatrzymałem sie w osi drogi ;) .. dziwny samochód, jak każdy z centralnym motorem ;) kontre trzeba robic zanim pomysli się o drifcie, a jesli nie zdążysz to walisz tyłem.. drzewo... słup...zdzerzak siup... ;)

 

aaa. i stare HACHIROKU też było niezłe - pedał w podłodze :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek, Keichi jest w tej chwili sędzią zawodów D1, jednak jak ostatnio mówił gbyby chciał w takich zawodach startować (w Japonii) najprawdopodobniej nie przeszedłby kwalifikacji, tak wysoki jest teraz poziom w Japonii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i wielu z nas potrafi tak prowadzić auto... j

 

a ja Cie zapewniam ze 100% z nas (mowimy o tym forum) nie potrafi tak prowadzic auta.

 

a ja jestem pewien ze nikt w polsce tak nie jezdzi jak ten pan w srednim wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
dajcie mi taka furę poprowadzić to sie przekonamy :D

 

na co najmniej 2 tygodnie + nieograniczony zapas opon, paliwa i części zamiennych...+ja

 

heheh... marzenia... :diabelek:

Panie tak to tylko w Erze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
tia, już wszystko wiem!!!! :688: .....z tym się chyba trzeba urodzić :562:

 

nie tylko z "tym" ale i z kasą!! :P:P:P

oj tam z kasa, mozna zaczac od fiata 125p 2.0 zespawac most i latasz na dobry poczatek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, już wszystko wiem!!!! :688: .....z tym się chyba trzeba urodzić :562:

 

nie tylko z "tym" ale i z kasą!! :P:P:P

oj tam z kasa, mozna zaczac od fiata 125p 2.0 zespawac most i latasz na dobry poczatek :)

 

dokładnie na takim sie uczyłem to było driftowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...